reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dziekuje bardzo za pomoc tak podejrzewalam ze ten skok byl w 24 dniu tylko wszedzie czytalam ze skok musi byc o minimum 2 kreski od poprzednich najwyzszych z pierwszej fazy temperatur co w moim przypadku bylo 36,9 ....

Wiec dlatego moje watpliwosci.
 
reklama
Tina widze z emasz bardzo dlugie cykle,diagnozowalas to? Niby moze i owulka byla ale tempki II fazy nie sa az tak mocno wyzsze od tych z 1 fazy. Jednak mysle ze owulka byla 24 dnia ale widze ze jestes wysokotemperaturowcem.

Nie masz zdiagnozowanego PCO? To by swiadczylo o dlugich cyklach choc niekoniecznie.

Z jakiego powodu mierzysz tempke? Planujes zmalenstwo czy wrecz przeciwnie?
 
Nic lekarz mi nie zdiagnozowal takiego ja od samego poczatku mam takie cykle nieregularne raz dluzsze raz krotsze.
zaczelam mierzyc temperature poniewaz chce zaczac starac sie o dziecko a poza tym gdy widze skok temperatury to moge policzyc kiedy spodziewac sie okresu wiec przy nieregularnych cyklach jest to pomocne.

Nie podobaja mi sie te wysokie temperatury w pierwszej fazie no zobaczy w drugim cyklu jak to bedzie bede mierzyc o 7 rano.
Wprzedostatnim cyklu sie nie zabezpieczalam i sie nie udalo byl on bardzo dziwny bo pierwszy raz 50 dniowy pojawil sie sluz z krwia. Dlatego zaczelam mierzyc tylko niepokoi mnie ze moze mam jakis problem z owulacja czy cos :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry