reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sluz wodnisty to sluz plodny. nie muis byc rozciagliwy...i mozesz miec non stop bialy w cyklu za wyjatkiem tych 4-5 dni plodnych gdzie sluz u Ciebie bedzie wodnisty np. poobrsewuj troche siebie i sama zobaczysz
 
reklama
Witam :)

Mam pytanie :) Mianowicie chodzi mi o to, czy w pierwszych dniach ciąży szyjka macicy powinna byc twarda i nisko? I czy śluz powinien być biały? A jak nie, to jaka powinna być szyjka macicy i śluz. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
 
Ja się dołączam do powyższego pytania. Jak to jest z ta szyjką macicy w pierwszych dniach ciąży? :confused::confused::confused:
 
Z tego co ja wiem, to szyjka macicy powinna być zamknięta, wysoko i twarda (może być nieco rozpulchniona), ale w moim przypadku nie do końca tak było.
Miałam wrażenie, że szyjka jest położona średnio wysoko i nie jest całkiem twarda... a jednak jestem w ciąży...
Jeśli chodzi o śluz, to w pierwszych trzech tygodniach nie miałam żadnego, całkowita susza, ale znam dziewczyny, które miały biały śluz.
Każda z nas jest inna, więc pewnie i objawy będą inne u każdej z nas.:-)
 
ja sie podpisze pod ybka.. z racji takiej, iż każda z nas jest inna i niektore z nas w okresie niepłodnym maja szyjke nisko zamknieta i twarde a inne np wysoko a na @ sie obniza.. jest to strawa indywidualna kazdej kobiety, to samo jest ze śluzem, jedna pisze ze ma go mnóstwo inna, że znów wcale.. (mowa o ciąży).. takze nie wiem czy jest odpowiedz na to pytanie.. czytałam juz rozne fora artykuły i kiedy juz sobie ulozylam odpowiedz na to pytanie, to nastepna wypowiedz (lub artykuł) na ten temat burzyla moją całą wiedze
 
Cześć ,
czy ktoras kobietka wie moze co trzeba zrobic by tego sluzu w dni plodne bylo duzo., dziekuje z gory za odpowioedz
 
Cześć ,
czy ktoras kobietka wie moze co trzeba zrobic by tego sluzu w dni plodne bylo duzo., dziekuje z gory za odpowioedz

siemie lniane 2 razy dziennie-2 lyzeczki zalac 2 szklankami wody ugotowac, odstawic do wystygniecia i pic... polowe tego wypij rano i polowe wieczorem... mowie od razu ze nie wyglada to za pieknie i w smaku ni jakie :-)
do tego wiesiolek... przy staraniach max 3000mg dziennie (od pierwszego dnia cyklu tylko do owulki i ani dnia dluzej)
duzo soku marchewkowego, przed owulka pij duzo plynow...
jak to nie pomoze to lubrykant pre-seed (nie zabija zolnierzykow, pomaga w dotarciu ,,do celu'' :-):-):-))
 
reklama
kurcze dziewczyny,jak przeczytalam od poczatku wszystkie posty to po prostu szoku doznalam:szok:co to irlandia nawypisywala.Ja mam juz dwojke dzieciaczkow,kazda ciaza byla inna i moment zajscia(sluz) tez.Irlandia moze i troszke jest oczytana,ale kazy organizm jest inny;malo tego organizm jednej kobiety zmienia sie...zachodzac w ciaze z pierwszym synkeim zaszlam dokladnie 15 dnia cyklu,a z drugim zupelnie przed miesiaczka i nie ma reguly;dni plodne sie przesuwaja,moze to byc zwiazane ze stresem lub choroba:tak:Teraz staram sie o 3 dziecko,bardzo zalezy mi na tym zeby to byla dziewczynka,@ mam co 28 dni,wspolzylam 11 dnia cyklu a od 12 dnia cyklu mam sluz,czy sadzicie ze na dziewczynke za pozno wspolzylam :confused:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry