reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Jestem... A moja córcia już na świecie od tygodnia. Urodzona e 35+1tc. Waga 2280g... Poród wywołany że względu na niską waga,mało ruchów a na koniec spadek tętna. Planowanie miałam mieć wywołany w 36tc a e 34tc podali sterydy...niestety z małą było coraz gorzej i nie mogli już czekać

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
w koncu sie odezwalas!!!! gratuluje narodzin corki!!!
 
reklama
No niestety miałam dużo na głowie a e dodatku zapomniałam hasła. Poszłam jeszcze do szkoły. Później remont ogrodu,wizyty e szpitalu co drugi dzień a czasem i codziennie. Ale urodziłam w sobotę a od poniedziałku jesteśmy już w domu. Mała jest całkiem zdrowa. Żadnych problemów ano oznak wczesniactwa

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety miałam dużo na głowie a e dodatku zapomniałam hasła. Poszłam jeszcze do szkoły. Później remont ogrodu,wizyty e szpitalu co drugi dzień a czasem i codziennie. Ale urodziłam w sobotę a od poniedziałku jesteśmy już w domu. Mała jest całkiem zdrowa. Żadnych problemów ano oznak wczesniactwa

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
to szybko Wam poszlo, mi zostalo ponad 5 miesiecy do porodu i juz sie nie moge doczekac !!! daj foto ksiezniczki :)
 
Lubi gratki!!!! Trzymam za was kciuki :) znasz już płeć?
To moja Noemi
1467449727-1d1mld.jpeg


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lubi gratki!!!! Trzymam za was kciuki :) znasz już płeć?
To moja Noemi
1467449727-1d1mld.jpeg


Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
jaka sliczna!! nie znam plci, jak bylismy w srode to pokazalo krocze, ale lekarka nie byla pewna bo wygladalo i jak siusiak i jak przerosniete wargi sromowe, wiec co, pozostaje nam czekac :)
 
reklama
reklama
Do góry