reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

karola ja piję niepokalanek, tzn.kropelki takie,sam gin mi je kazał pić :tak:Generalnie...ja je zaczęłam pić pod koniec poprzedniego cyklu, ale nie przerwałam do dzisiaj,bo gin mi powiedział,że mogę pić nawet jak jest @,no i w razie ciąży,gdybym zaszła,to też nic się nie stanie.:confused:
olapalo czuję się...dziwnie.Ale brzuch mnie nie boli jak na @..no sama nie wiem.:sorry2:
Z tą niańką dobry pomysł.:-D Mnie właśnie też przeraża wizja kolejnych nieprzespanych nocy,stresu,kolek,płaczu,ząbkowania itp.:szok: Ale powiedziałam sobie,że skoro z Sarą dałam radę,to z następnym tym bardziej.;-)
 
reklama
Emalia jak już o tej porze dnia jest bladzioch to w sumie ja już Ci gratuluję cichutko:tak: prawie pewna jestem że jak powtórzysz jutro z porannego moczu to tłusciutkie się zrobią II bo HcG podwaja się co drugi dzień więc dziś zbliżone wyniki do wczoraj ale jutro jak zrobisz test Ci kresunie piękne wyrysuje coś czuję, trzymam && nadal!
karotka powtórz koniecznie za parę dni, w pierwszej ciąży test wyszedł mi -negatywny w dniu przewidywanej @, dopiero po paru dniach +
olapalo podziwiam cierpliwość, ja już bym się złamała i testowała
Lamorela ale ty masz fajnie, jak bym chciała mieć twój wiek hehe i tyyyyle czasu na bejbisie! ja też jestem przed okrągłymi urodzinami ale 30-stymi :( a jak dobiegałam 20 to głupia byłam i nie wiedziałam że się "mama" we mnie obudzi.. super że Ty już tak dojrzale podchodzisz do tej roli.
Dziś 9dc więc zaczynam ovu testy - w sumie pierwszy raz w życiu, ups... - nakupiłam sobie zapas na Allegro więc mogę trzaskać codziennie, zobaczymy czy się sprawdzą. Za wszystkie z Was, które macie niebawem testowanie trzymam kciuki na DWIE krechy&&&&&&
 
Karotka, a jak Ty się zwykle czujesz w dniu spodziewanej @? Miewasz bóle? Ja już to pisałam ze dwa razy - mi test wyszedł pozytywnie dopiero tydzień po terminie :-D Moja córka jest pół roku młodsza od Twojej, więc myślę, że mamy podobną perspektywę ;-)


Dziewczynki, teraz czuję metaliczny posmak w ustach :szok: Jeśli ja się tylko nakręcam, to mam nadzieję, że to szczyt możliwości moich autosugestii ciążowych (a może wszystko przez to, że podjadam suszone morele??).
:dry::baffled:
 
olapalo, karotka jest ciężko na pewno, ale moja mama ma tylko mnie i teraz żałuje, że nie ma więcej. Ja jestem jedynaczką i moim marzeniem było od zawsze posiadanie rodzeństwa i choć się mówi, że nie oddam pokoju, to dałoby się wszystko za osobęz którą można pogadać.

olapalo to może być od moreli, nie wiem czy od bejbika też, ale od moreli na pewno. Przed zjedzeniem namocz (jeżeli to organiczne nie musisz), są konserwowane siarką i ona może powodować różne sensacje, ja raz dwa dni spędziłam nad kibelkiem.
 
Ostatnia edycja:
karotka hmm, a nie rozwaliło Ci to cyklu? bo czytałam gdzieś, że jak się nie weźmie w 1dc to cykl może zwariować... a tego chciałabym uniknąc bo zwariowane cykle to ja i tak mam bez tego :baffled:
 
olapalo, karotka jest ciężko na pewno, ale moja mama ma tylko mnie i teraz żałuje, że nie ma więcej. Ja jestem jedynaczką i moim marzeniem było od zawsze posiadanie rodzeństwa i choć się mówi, że nie oddam pokoju, to dałoby się wszystko za osobęz którą można pogadać.

Mój M też jest jedynakiem, ale nie cierpiał nigdy z powodu samotności. Problem jest raczej teraz, kiedy jest on jedynym, na którego spadają obciążenia związane z jego zwariowaną, samotną matką :no:

olapalo to może być od moreli, nie wiem czy od bejbika też, ale od moreli na pewno. Przed zjedzeniem namocz (jeżeli to organiczne nie musisz), są konserwowane siarką i ona może powodować różne sensacje, ja raz dwa dni spędziłam nad kibelkiem.


Dzięki :-D Zawsze namaczam, ale też tak pomyślałam, że to może być od nich, bo one mają dość specyficzny smak :-D Na razie zaczynam czuć coraz ciężej w dole brzucha - jakbym tam miała kamień + trochę ćmienie jak przed @.
 
olapalo no w dniu @ zawsze mam bóle,mam dość bolesne miesiączki...:sorry2: Nie wiem co mam myśleć.
lamorela masz całkowitą rację.:tak: Ja jestem jedynaczką i pamiętam,jak byłam mała,jak bardzo chciałam mieć rodzeństwo...
karola :baffled: nawet mnie nie strasz..gin mi nic nie mówił. Zaczęłam pić te kropelki i parę dni później dostałam w końcu @ (66dc), to było 20.05. I od tej pory piję regularnie (raz zapomniałam,ale z tego,co wiem,to raczej nic nie szkodzi),z nadzieją na wyregulowanie cyklu.Cholera...jak się okaże,że znowu będę czekać nie wiadomo ile na @,to mnie krew zaleje..:wściekła/y: A gin stwierdził,że jeśli nic się nie poprawi,to będziemy działać coś dopiero w sierpniu.:-:)szok:
 
Dziękuje Wam wszystkie moje kochane za wsparcie i kciuki. Jedną koleżankę przepraszam z całego serca za atak, ale wierzę że mnie rozumie i wybaczy :tak:
Czekam już z niecierpliwości ą jutro.
Tak test mi dzisiaj pokazał bladziocha w przewidywanym czasie, aczkolwiek robiłam go z kolejnego moczu i to po kawie więc rozrzedzony :) Trzymajcie kciuki za jutro.

Ola- też mam metal w ustach. Trzymam kciuki

. Ktoś testuje ze mną jutro???
 
reklama
Do góry