reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

tygryseczek

Staraczka
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
481
Miasto
Norfolk
Hej trochę spóźniony watek o 3 dni ale jak sa i staraczki listopadowe to i moze czas na grudniowe ;)
Wiec zapraszam wszystkie na ten watek aby grudzień był magicznym czasem na spełnione pragnienia o maluszku :)
 
reklama
tygrysecze trzymam kciuki za staranka, ja bym sie chętnie dołączyła ale mam torbiel na jajniku a w związku z tym podwyższone markery i muszę poczekać na opinie lekarza. Życzę powodzenia!:-)
 
to i ja sie przylacze... pamietam grudzien rok temu, jak z wielka nadzieja czekalam na @ a raczej jej brak. Myslalam sobie ze zrobie mezusiowi taki prezencik na gwiazdke.... no niestety, wtedy @ przyszla. Normalnie nie moge uwierzyc ze od tamtej pory minal juz rok a ja nadal sie staram i nadal mam nadzieje, ze moze tym razem sie uda. Tygryseczek, obys miala racje, ze to magiczny czas spelniania sie marzen. Powodzenia dla Ciebie i innych staraczek. &&&&&&&&&&&&&&
 
To i Ja dolaczam:) trzy lata temu wlasnie na święta dowiedzialam sie ze jestem w ciazy z corcia. Fajnie by było znów przeżyć to samo. Chciaz słabo wierzę w ten cykl. 21.11. poronilam w 6 tc. Obyło sie bez zabiegu. Wiec ten cykl jest od razu po poronieniu. Dzis 13 dc. Niedługo czas przytulania:)
 
czesc dziewczynki.przenosze sie z listopadowych staraczek do was grudniowych.to fajnie ze jest taka stronka gdzie wszystkie mozemy sie zrozumiec gdyz mamy jeden tylko wspolny cel.....:-) ja niestety stracilam mojego syneczka w 20-tym tygodniu/odeszly wody/teraz marze o kolejnym dzidziusiu i wam moge zdradzic ze bardzo chcialabym zeby to byl tez chlopczyk ale tak naprawde to jest to bez znaczenia gdyz dziewczynusie tez sa przecudne ale ja mam juz w sobie takie uprzedzenie chyba dlatego ze to wlasnie chlopczyka stracilam.dzisiaj probowalismy pierwszy raz w tym cyklu .boze!ile bym dala zeby sie udalo!!!!!tak bardzo brakuje mi mojego kochanego maluszka w brzuszku!!!
 
monisiabardzo mi przykro z powodu Twojej straty, ja straciłam swoją fasolkę w 9 tc, serduszko przestało bić. Ale jesteśmy silne i przetrwamy te ciężkie chwile. Życzę ci żeby sie udało w tym cyklu, trzymam kciuki&&&&&
gosheek rownież mi przykro z powodu Twojej fasolki, dobrze ze nie musialas przechodzić zabiegu....bo to jak dla mnie było straszne, może nie fizycznie tylko psychicznie. Piszesz ze to pierwszy cykl po poronieniu i może być słabo, a ja ci powiem ze właśnie często sie zdaza ze w najmniej oczekiwanych momencie zachidzimy w ciążę i tego tobie życzę i wszystkim staraczkom:-D
 
hej to moze i ja dolacze , ja szczerze mowiac zaczelam staranka "niechcacy" no ale widocznie tak mialo byc , mialam czekac pol roku , teraz bedzie 5 miesiesy no ale.... teraz tylko czekac czy cos bedzie z tego...:) ja jestem po dwoch CC i po drugiej cesarce ( urodzil sie Michalek w 26 tygodniu , zyl 13 dni i niestety odszedl do aniolkow(*) ) ciecie bylo w lipcu , mialam czekac do stycznia ale co ma byc to bedzie... pozdrawiam dziewczynki:)
 
cześć laseczki jak najbardziej się dołączam, mój mąż twierdzi że zawsze strzela z wynikiem100%, więc teoretycznie juz zaszłam :-) ale znam realia i miło będzie sie tu razem powyżalać i pogadać
 
reklama
hehee ze niby nie strzela slepakami:) od mojej kumpeli facet tak zawsze mowi:p to u Ciebie dni owulki juz byly??kiedy?

ticker.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry