reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Karola dokladnie tez porownywalam te zdjecia i odnioslam takie samo wrazenie :-)
my dalej w szpitalu bo dzisiaj nie przyszedl wynik posiewu a wczoraj na usg maly mial cos tam lekko poszerzone wiec czekamy dalej a nie chca pchac w niego antybiotykow na slepo
maly spi a mnie zaraz lewy cycek rozwali juz taki nabrany jest .....moze cos bedzie z tego karmienia
 
reklama
Witam się i ja po kilkudniowej przerwie. Teraz wiem, co znaczy praca przy dziecku na pełny etat:baffled:
Kasia--> dokarmiasz małą, czy tylko piersią karmisz? Bo my, jednak, musimy się dokarmiać, bo pomimo, że mam pokarm, to Lilka jest leń i zasypia przy cycku i nie najada się przez co po 10 minutach się budzi i jest głodna, więc żeby rosła to się dokarmiamy.
Póki co chcemy dotrzeć do wagi urodzeniowej, bo trochę nam spadła z masy. Do tego, chyba ma kolki, ale od dziś jedziemy na kroplach sab simplex i mam nadzieję, że będzie lepiej.
A ja padam lekko na pysk... Będzie dobrze:tak:
 
Avensis - nie dokarmiam małej. tydzięn temu w środe pediatra powiedziała mi że mała mało przybiera ( na granicy normy) i że mam ją przystawiac co 2 h, nie posłuchałam baby bo jak wybudziłam małą na karmienie to była przez 3h marudna, kwiękająca, płaczaca i cyc co chwile, az mi suty odpadały wiec powiedziąłam nigdy wiecej, cycoliłam na rządanie i po tygodniu mała przybrała 370g. DOmniemam że po szpitalu jeszcze mała spadła z wagi bo już nie dostawała mm tylko cyca!
JA mam taka taktyke co do karmienia, cyc, zmiana pampka cyc, łózeczko!
Wiadomo ze cycolenie jest dla małej wysiłkiem stąd przysypia, ja tak trzymam by conajmniej 20 minut ciągnęła z jednego cyca ( co by doszedł do niej ten cieższy własciwy pokarm) jak mi przysypia a to standard i nie cycoli to łaskotam podeszwe stopek, od razu reaguje, albo za uszkiem masuje w strone szczęki ( to mi połozna pokazała) no i mała cycoli cycoli, ewentualnie biore na odbekanie, beknie i dalej cycolimy. i wtedy nie bedziesz miała problemu z pobudkami Lilki co chwile, no i mm nie bedziesz musiała dawac bo pokarm zapewne masz. A co do wagi, to daj małej czas :) i wiadomo dzieci inaczej przybierają po kp niż po mm. Na pewno mniej, ale za to dostają bezcenny pokarm :) Ale się spisałam - 3tygodniowe doświadczenie świezo upieczonej matki :p
 
Avensis a nie lepiej jesli masz pokarm odciagnac laktatorem i podac malej niz dawac jej mm. Ja tak robilam jak mialam problem z dostawianiem na poczatku, zeby siebie nie mordowac i maluszka, który usypial tak ze moglabys go laskotac, przebierac i dalej nie pomagalo, bo przystawianie do cyca go usypialo :)
 
Ashlee - a potem maluszek spokojnie przerzucił się na cyca..?? na odciągałam niecałe dwie doby po wyjsciu ze szpitala, mała tak zasysała butke ze połowe ulewała!

A ja dzis jestem - matka szczesliwa! Madziula jak zasnęla przed 22, tak spała do 3! az nie mogłam uwierzyć! wyspałam sie jak nigdy i po cycoleniu o 4.30 rzeska i pełna werwy machałam obiad w kuchni ;P poczym jeszcze uciełam sobie drzemkę do 7! no takie noce moga być zawsze, nie obraże się :)
 
hej, byłam dziś u Gina sprawdzić jak tam moja szyjka macicy, czy czasem się nie pogorszyło przez ten mój tygodniowy powrót do pracy no i surprise, surprise, jest nawet lepiej!!! :szok: :-D no dobra, może tak nie do końca bo szyjka nadal ustawiona jak do porodu ale przynajmniej już zamknięta! :tak: wiadomo nadal nie wolno mi się forsować ale przynajmniej nie muszę leżeć całe dnie w domu, jutro zrobię sobie święto i pójdę na 10 min spacerek :rofl2:

plan jest taki, że teraz znów posiedzę w domu 3 tygodnie a potem wrócę do pracy na kilka dni.

minus tego mojego powrotu do pracy jest taki, że już coś podłapałam od dzieciaków i od wczoraj boli mnie gardło i mam katar :confused2::confused2::confused2::confused2:
 
Kasia karmilam tak pol na pol tzn jak widzialam ze sobie nie pojadl to staralam mu sie cos odciagnac od siebie i przechowywac w lodowce w razie naglego glodu zeby nie trzeba bylo dawac mm. Wytrzymalam tak dwa miesiace ze wzgledu na to ze mialam malo mleka...
 
Kasia karmilam tak pol na pol tzn jak widzialam ze sobie nie pojadl to staralam mu sie cos odciagnac od siebie i przechowywac w lodowce w razie naglego glodu zeby nie trzeba bylo dawac mm. Wytrzymalam tak dwa miesiace ze wzgledu na to ze mialam malo mleka...

Karola ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze :) dzisiaj pogoda pod spacerki, wiec wszystkim zycze udanych ;)
 
Karola ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze :) dzisiaj pogoda pod spacerki, wiec wszystkim zycze udanych ;)
 
reklama
Hej dziewczynki!

Ja walcze z zapaleniem piersi! nikomu tego nie życze, ból nieziemski! tempke wczoraj miałam 40!! ale dzis już o niebo lepiej i ból mniejszy. ogarniam temat!

Karola super że szyjka zamknięta! No.. dzieciaki teraz mocno chorują!

Ashlee - teraz na mm jedziecie??

Marciu - hop hop już w domku???
 
Do góry