reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Juz po! Wynik nie jest zly, moge rodzic naturalnie. Uff...
Wszystko zalezy od tego czy dostane w trakcie porodu tachykardii, ktorą niestety miewam i wyszla w wynikach. Wejscie po schodach dalo puls 150. Tu juz decyzje podejmie gin i anestezjolog. Z ginem bede gadac w czwartek i to bedzie juz decydujaca rozmowa. Oby wiec do czwartku...
 
reklama
Hej, jade do szpitala, wczoraj zlapaly mnie takie bole ze nie moglam ruszyc reka ani noga. Bolalo w krzyzu i brzuch plus odwiedzanie toalety:( Rodzina szybko mnie spakowala ale po wszystkim usnelam i doczekalam do rana. Noc jednak nadal ciezka, nie ma co ryzykowac i siedziec... dam znac!
 
Hej pisze w biegu bo nie mam sil ani czasu, dlatego takie posty szalone pisalam wczesniej, jeden pod drugim i takie same. Jestem w szpitalu, bole nie sa regularne, dostalam neosopazmine bo ryczalam z bólu, serio. Polozna mowi ze moze tez taki mam ucisk na krzyz. Narazie spokoj. Lekarz niewiele mowi. Podali mi ze skonczylam 37t i jestem w 38ym :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry