reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Nanncy ja też trzymam mocno kciuki :)

A u nas przypelentalo się jakieś chorobsko... Szymon zakatarzony i trochę chrypi :/
 
reklama
Wiec tak, nadal leze sobie. Pobolewa mnie na okres, w nocy dreszcze ale takto sie nie rozkrecilo. Pojawila sie gesta wydzielina, taka budyniowa. Czyzby czop? Moze dzis zrobia usg bo wczoraj popsul sie sprzet i pozno wieczorem dowiezli nowy.

Uaktualnienie: tak, wydzielina to czop ale jeszcze nie odszedl tak konkretnie, z krwia czy cos. Po prostu sobie wylatuje budyn po trochu. Jutro chyba wychodze, skurczy typowo porodowych brak, rozwarcia brak. Waga dzidzi 3100, glowa w dole, nisko, wody w normie, wymiary ok, choc mala ma maly brzuszek ale ponoc w normie. Bole krzyzowe - przepowiadajace. Noi tyle.
 
Ostatnia edycja:
Nowe wiesci: zostaje chyba do porodu. ;)
Badal mnie moj gin, ma akurat dyzur swiateczny. Na ktg sa skurcze przepowiadajace, czasem ok 30%, czasem 60%. (Mialyscie takie?). Nie sa to jeszcze porodowe, szyjka zamknieta itd ale gin mowi ze bez sensu zebym wracala za kilka dni. Poza tym cyt: wygladam marnie i dzidzia 3kg to dla mnie sporo. Beda podejscia sn a jak nie pojdzie to cc. Narazie czekam....
 
Ostatnia edycja:
Nanncy w takim razie czekaj spokojnie na swoje maleństwo :) już niedługo będziesz tulić do siebie córcie :) też miałam skurcze przepowiadające
 
reklama
No u mnie to narazie wielka niewiadoma.
Wczoraj juz wszystko ucichlo....a dzis o 6-ej budzi mnie polozna czy czuje skurcze bo zapisaly sie regularne! :eek:
Oczy zrobilam jak 5zl bo nic nie czulam, spalam w trakcie. Skrobnelam smsa do meza i mamy i zerwalam sie zeby sie wykąpac (w razie co).;)
Potem jednak sie uspokoilo i skurcze osiagaly wysokie natezenie ale nie byly juz regularne. :thumbdown:
Ktg powtarzaja mi czesto bo malej tetno wariuje. Na to wszystko ja niemrawo sie dzis czuje, zaczelam slabnąć przy ktg, brakowalo mi tchu i lekarza do mnie sciagali. Takze, napewno bezpieczniej ze leze w szpitalu, uff.
 
Ostatnia edycja:
Do góry