reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Jestem ale mam lenia i pisać mi się nie chce.. Sol mam Pw tylko tez musze się ogarnąć by odpisać..
 
Paulina, Dex tez to miał, wyszło baardzo szybko. Dodawalam krople do mleka dodatkowo, oczywiście tego spacjalnego. Kurcze, nie pamiętam ile miał jak zaczęłam stopniowo zmniejszać ich ilość a później powolutku mleko ale przed 6 m chyba :-) ta nietolerancja nie jest taka straszna.
U mnie dalej nic, leci cykl za cyklem, jakzeby inaczej :-)
Mlodemu zaczal sie bunt ale i tak jest przecudowny :-)
 
Hej
Moja nawet gdybym miała byłaby po terminie ale mogę spróbować załatwić . Jak mi w szpitalu kobietki by dały to dam jutro znać. Jesteś w ciąży ?????


Przy okazji. U nas wszystko dobrze . Mało chorób . A teraz akurat angina u Tosia. Była jeszcze ospa i tyle. W mojej pracy super . Remontujemy łazienkę ....nadal .

Pozdrawiam was serdecznie
 
reklama
Do góry