reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

madziolina_p

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2013
Postów
11 468
Miasto
Warszawa
TZapraszam dziewczyny, ktore zamierzaja starac sie o dziecko od nowego roku.
Mozemy 3mac sie razem!

Poniżej lista staraczek:

Cassiah, 28 lat, 5cs, @ 27.06
Ewelinakotalek, 22 lata, 8cs, @ 02.06
Wredotka, 29 lat, 7cs, @ 26.05
madziolina_p, 29 lat, 4cs, @ 25.05
EwMi, 26 lat, 9cs, @ 05.06
Cupcake88, 27 lat, 1cs, @ 15.06
PaniAg, @ 20.06

Gosik 93, 21 lat, 3cs, @ na czekaniu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej byłam u dziewczyn w wątku o starania od jesieni ale jednak przesunęłam termin na nowy rok. Musze to przemyśleć bo i chce i się boje i nie chce. To skomplikowane. Jestem po dwóch poronieniach. Mam 26 lat i synka 6 letniego. ;) a ty?
 
Ja mam synka 6 miesiecznego i chcemy mala roznice wieku miec.
Nam sie synka udalo za pierwszym razem i to w poimpphezowej euforii.
Przykro mi z powodu poronien. A dawno je mialas?
 
Jakos juz to "przetrawilam". Jedno rok temu, drugie 9 miesięcy. Maz naciska a ja nie wiem. Fajnie taka mala różnica. U mnie to już ogromną będzie ;) jakoś inaczej widziałam swoje plany na najbliższy czas ale jak o tym myślę to w sumie chciałabym... jakoś by się to ułożyło :)
 
Kurcze mam kilka koleżanek z małymi dzieciaczkami z taką małą różnica i dają radę :) ja mam siostrę młodsza o niecały rok a z drugiej strony mam też braci o 15 lat młodszych :) i to i to ma swoje plusy i minusy :) ja to szczerze to się trochę boje porodu po raz drugi, problemów podczas ciąży itd bo niestety z synkiem łatwo nie było. Dużo nerwów, podtrzymanie ciąży itd. Ty miałaś jakieś problemy?
 
Ja nie mialam zadnych problemow, ani typowych objawow ciazy- mdlosci itp. Ale kazda ciaza inna- pamietaj!
A porod naturalny bez znieczulenia, bo niby szybko postepowal, ale potem konieczne bylo vacum :-( ale wszystko ok!
A porodu sie nie boje, wiadomo bol niesamowity, ale mija! Najwazniejsze, zeby dzidzius byl zdrowy!
Chcieli bysmy dziewczynke do parki, ale zobaczymy.
Mam nadzieje, ze nie bedzie trudno zajsc.
Mam kolezanke, ktora ok 6 m-cy temu poronila i do tej pory nic :-( nie moze zajsc, ale tez za bardzo sie staraja i stres robi swoje.
 
To i ja nieśmiało do Was dołączę. Planujemy z M, po nowym roku starania o kolejną dzidzie. 3 lata temu poroniłam, po 5 mc zaszłam w kolejną ciąże i mam wspaniałą 20 mc córcie.
 
reklama
Właśnie jak to najlepiej zacząć się przygotowywać? W sumie pierwsza moja ciąża to była taka "wpadka" bez przygotowania a teraz tak chciałabym racjonalnie do tego podejść. .. :)
 
Do góry