reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzieńdoberek :-)

No i po wizycie. Te moje dolegliwości są spowodowane przez zrosty. Dostałam czopki na rozluźnienie zrostów i zapobiegnięcie stanów zapalnych przez nie spowodowanych. Jajniczki były też podglądane i jak na 10dc to wyglądały superowo. Dużo ładniutkich pęcherzyków i jeden już zaczął się troszkę wyróżniać :tak: Ginek powiedział że jeśli przez trzy kolejne cykle nie uda mi się zaciążyć to mam przyjść i będziemy monitorować cały cykl. W dalekiej alternatywie jest jeszcze badanie HSG. Mam nadzieję jednak że nie będzie takie potrzeby go wykonywać ;-)

Mama Pati fajnie że wkleiłaś tutaj te wszystkie informacje. Dla mnie przydały się jako odświeżenie wiadomości :-)
Edzka-it fajnie że się odnalazłaś :-D U nas staranka przytrzymane do owu. Zalecenie ginka. Ale w niedzielę i poniedziałek nie odpuszczę mężusiowi :-D
A jak u Ciebie ze starankami?:happy2:
Hania77 witaj wśród staraczek :-)
 
reklama
Kochane zwracam sie do was z uprzejmym pytankiem co powinnam zrobic?Dzis dopiero 7 dzien cyklu a mnie juz znowu zaczyna pobolewac jajnik w zeszlym miesiacu tez tak bylo ale nie poszlam do lekarza bo uznalam ze to owulacja i przed@ mnie tak boli. Mialam jakis czas temu torbiel ale sie wchlonela nie wiem czy powinnam pojsc do lekarza?
 
Anetko ale pisałaś że cykle masz regularne? Więc to chyba nie owulacja. Zresztą najlepiej to sprawdzić testami owulacyjnymi :tak:. Ale jak miałaś wcześniej torbiel to może jednak lepiej się wybrać do ginki.
 
Monisiu cykle mam bardzo regularne wiec do owulacji jeszcze kilka dni. Wlasnie dzwonilam do gina dopiero pojde w przyszlym tygodniu.Ale moze to jakies chwilowe
 
Anetko może to faktycznie jakieś chwilowe i szybko przejdzie, niemniej ginek wszystko powinien sprawdzić i wyjaśni co i jak :tak: A przy okazji może uda się podglądnąć jajniki w jakiej fazie są ;-)
 
Cześć Babeczki :-) U nas ślicznie słoneczko świeci, więc od razu chce się żyć :-)
Widzę, że parę wstrętnych @ się pojawiło :wściekła/y:Żeby mi to było ostatni raz!!!

Zdziwił mnie ten Duphaston. Ja myślałam, że on jest tylko na podtrzymanie ciąży :szok:

Pytałyście o testoswanie. Ja w pierwszym cyklu starań też robiłam teścik przed spodziewaną miesiączką, bo byłam pewna że jestem w ciąży :sorry2: Teraz to juz zawsze czekam na @ i niestety przychodzi jak w zegarku.:no:
No ale nic. Teraz mam znowu jakieś dwa tygodnie nadziei :-)
 
reklama
Do góry