reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :)

Iza K 26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2014
Postów
967
Miasto
Tunbridge Wells
zakładam nowy (stary) wątek zapraszam forumowiczki z jesieni 2014 jak i nowe dziewczyny :-)




STARACZKI:

&&&&&&&&&&&

Jugosława | 29 lat | termin niechcianej @ 13.03
luska22 | 23 lata | termin niechcianej @ 16.03
karola1507 I 24 lata I termin niechcianej @ 24.03
Aschlee25 I ?? I termin niechcianej @ 30.03l
Tatik1234 l 35 lat l termin niechcianej @ 30.03
kaska1 | 26 lat | termin niechcianej @31.03
Ona1127 I 25 I termin niechcianej @ 04.04
Liimonka87 I 28 I termin niechcianej @ 12.04

POCZEKALNIA: StaraRaszpla (31) , Edita_83 ( 31 ) , Iza K 26
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez tak mysle ale zagladac na stary watek tez bedziemy zapodaj linka do reszty dziewczyn
 
wklejam na ogólny to chyba starczy kto będzie chciał to tu wpadnie :-) jutro będę mieć czas to zrobie listę itd. Na stary wątek owszem będziemy wpadać :tak:
 
Jestem i ja :) super Iza, że wzięłaś sprawy we własne ręce i założyłaś wątek - może zrobimy nową listę staraczek;-)?

hehe widzę Iza, że o tym też już pomyślałaś (nie doczytałam:-p)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iza fajny tytuł :-) choć do wiosny jeszcze trochę i wszystkie możecie zaskoczyć :-) może wkleilybyscie link do tego forum w zamkniętym ale na początku? Żeby się nie zgubił.
 
Do góry