reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie od zimy 2014

annam03

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
3 765
Witam wszystkie te Panie, ktore zaczynaja albo chcą zaczac czy juz dawno ( jak ja) zaczęły starania o maluszka, ;)
 
reklama
Hej annam03 :-D Jestem betka i starania zaczęłam 4 cykle temu i trwają do dziś... Właśnie czekam na @, spóźnia się 1 dzień więc jeszcze nikłe nadzieje, tym bardziej że cykle mam nieregularne. A jak długo Ty się starasz? Pierwszy dzidziuś?
 
Hej dziewczyny :) Jestem Magda. Na razie stawiam swoje pierwsze kroki w staraniach o dzidziusia.:-)
Jak do tej pory odstawiłam tabletki antykonepcyjne (3 cykl bez), biorę folik i.. to tyle. Jestem młoda, więc na chwilę obecną mam nadzieję zostawić wszystko naturze, bez zbędnych badań, wspomagaczy. Oby się udało!
Szczególnie, że ostatni okres miałam meeega skąpy (woda z domieszką jasnej krwi) trwający 2,5 dnia,a oprócz tego ciągle biegam siusiu.. hmm zastanawiające. Jednak innych objawów brak! Test zrobiłam, cień cienia jest niby, ale tylko ja go chyba widzę :-)

Betka89 trzymam kciuki, żeby to jednak nie była opóźniona miesiączka :wink:
 
Witaj xoxocinderella :-) trzymam kciuki za ten cien cienia :-D dawaj znac co i jak. Ja mam zamiar zrobic test w pon ale nie wiem czy wytrzymam :-p
 
Oby wyszły nam 2 upragnione kreski :-)
w poniedziałek też mam zamiar powtórzyc, nie wiem czy nie za szybko, ale jeżeli coś ma wyjść to i tak wyjdzie (choćby kolejny cień cienia).
Jednak ostatnio zasmuciło mnie trochę myślenie mojego. Zaczął się wahać, stwierdził że może za wcześnie, że jeszcze nie jesteśmy gotowi.. Rozmawiam z nim, ale nie chcę robić niczego wbrew jemu,więc teraz zaczęła się obawa.. Mam jednak wrażenie, że po prostu czegoś się przestraszył :-(
Okres dalej nie nadszedł?
 
A jak jest z Twoim śluzem? U mnie jakby się uspokoił.. tzn momentami miewam uczucie suchości, nawet podczas wczorajszego przytulania. Miałam wrażenie, ciasności i wręcz ucisku momentami :-D dziwne nawet bardzo, ale śluz mnie martwi, bo nie sugeruje on ciąży :-(
 
Hej, kurcze Ci faceci... moj maz tez ma jakies dziwne podejscie. Postanowilismy ze bedziemy sie starac o drugie dziecko a on sie zachowuje jakby mu to wisialo, o nic nie pyta, teraz @ mi sie spoznia a on nawet nie zapyta jak tam i czy moze dostalam juz... ehhh Z pierwsza coreczka bylo to samo, tyle ze byla to wpadka i nie bylo takiego starania. Ale w ciazy nie interesowalo go nawet czy dzidzia sie rusza. Po porodzie troche sie zmienil a teraz to wszystko by oddal za majeczke :-) ale teraz to ogole mi nie pozwala zrobic testu i ciagle powtarza ze co bedzie to bedzie. Wiesz co, facetow to chyba trzeba stawiac przed faktem dokonanym i juz. Wtedy sie ogarniaja bo jak maja wolny wybor to cuduja i tylko nas stresuja.
:-) Ja dalej czekam na @ jejku jakbym chciala zeby nie przyszla, co prawda dopiero 3 dni sie spoznia ale mam cicha nadzieje... :-) kurcze tez chcialam jutro zrobic test ale nie wiem czy nie za szybko, co myslisz? I czy zrobic go potajemnie?? :->

A ja tak 2 dni temu mialam taki bialy gesty sluz, ale wczoraj jakby zanikl i dzis polecial taki dosc obfity jakby zoltawo kremowy... sama nie wiem co o tym myslec :-)
 
Masz rację z tymi facetami :-D. Z drugiej strony fajnie mają, nie nakręcają się niepotrzebnie, nie analizują tak jak my kobiety.
3 dni po terminie @ myślę, że śmiało możesz zrobić. Dużo czytałam o tym na forach. Niektóre kobiety już widziały 2 krechy inne nie, ale sądzę że może już coś wyjść.. Z drugiej strony co Ci szkodzi zrobić go kilka dni później ponownie? Stężenie bhcg z dnia na dzień rośnie. 3 dni opóźnienia to już jest sygnał :-) i nie przejmuj się mężem, zrób test sama dla siebie, go postawisz tak jak mówiłaś - przed faktem dokonanym!
A czujesz się jak przed @ ? Bo jak piszesz masz nieregularne cykle.
A jaką masz temperaturę? Mi się utrzymuje 37, ale mam wrażenie że po prostu doszukuję się objawów, taka już jestem - niecierpliwa :-D
A właśnie ile lat ma Twoja Majeczka?
 
reklama
Tak! Jutro zatestuje! :-)
Czuje sie troche inaczej, troche mnie bola piersi po bokach i sutki mnie jakby "pieka" a nie mialam tak nigdy przed @, tylko lekki bol piersi. I zawsze przed @ bolal mnie brzuch tak 2 dni i jeszcze kregoslup a teraz to czasem cos zakluje, zabulgocze, wydmie... kurcze tez troche sie doszukuje... Temperature mam 36,7 ale to dla mnie nie jest zaden wyznacznik bo nie stosowalam metody pomiaru temp. i nie wiem jak sie rozklada w cyklu.
 
Do góry