reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej laski!!

Ja na moment, ponieważ jestem zajęta szukaniem inspiracji do mojej nowej łazienki :) No i oczywiście szarość chcę, mąż kręci nosem, ale trudno, będzie jak ja chcę :) Bo tego chcę meble z jasnym brązem, jutro ma być u nas fachowiec żeby wycenić robociznę itp. Remontować chcemy na pod koniec lipca, bo teściowie na urlop jadą i do nich się przeniesiemy, mam nadzieję że nie przyjdzie nam z nimi mieszkać :)

Vinga przykład z dziś- spotykam znajomą, ona ma kolegę biochemika czy coś takiego, on ma maluszka i zakazał szczepienia 5w1 czy 6w1, bo twierdzi, że jest się czego bać- chodzi o składniki. Niestety żona uległa lekarce i zapłaciła, afera ponoć była mega...
Padaczka u malej Oli po szczepionce 5 w 1 i rotawirusowej (2013) - YouTube
Effets secondaires des vaccins?. Cinq familles devant la justice - Paris Match 5 rodzin w sądzie za kalectwo dzieci w wyniku szczepień (głównie Hexa i Prevenar).
Szczepionki Prevenar i Infanrix Hexa: wyciekł tajny rządowy raport. Korporacja przyłapana na gorącym uczynku, wycofywane setki tysięcy szczepionek | Portal Jarka Kefira - wiadomości, informacje, wydarzenia

poczytaj listy doktor m. majewskiej.
Prześledź sobie https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop poczytaj teksty i sama oceń. Ja z dopłatą bym nie dała dziecku 5w1 ani 6w1. Czytam bardzo dużo na ten temat i wnioskuję, że najwięcej powikłań jest właśnie po tych szczepionkach, dla mnie to bomby w ampułkach.
Lekarz Cię okłamał że nie można osobno szczepić. Jemu się nie chce ewentualnie tłumaczyć przed sanepidem dlaczego szczepi Ci dziecko w ten sposób. Lekarka Tomka powiedziała, że za coś takiego do kryminału by poszła :) Kretynka zbolała. To Ty jesteś rodzicem i Ty decydujesz o zabiegach, jakie są wykonywane na Twoim dziecku, a szczepienie jest takim właśnie zabiegiem.
Aha no i po co fundować dziecku szczepienie przeciw polio podając mu 6w1, skoro w kalendarzu polio jest dopiero na przełomie3/4 miesiąca??
Ja najbardziej boję się krztuśca, ale będę myślała nad ewentualnym zaszczepieniem bliżej pójścia Tomka do żłobka...
Dorcia następnym razem spadek będzie większy &&&

Co do książek to ja czytałam bardzo dużo, ale odkąd jest Tomek to czasu mi brak. No i ja nie mam pamięci do autorów i tytułów, a przez ciążę kilka fajnych pozycji przeczytałam...

No i tyle, Tomek mi miauczy i Nela woła o kolację. Buziaki :*
 
reklama
Hej , czy tylko ja przeczytałam 3 części greya ? czuje się teraz co najmniej jak erotomanka :-) , nie jest to literatura wysokich lotów , wiem ,ale jak coś zaczynam to lubię kończyć :)

Dorcia - wiem że liczyłaś na większy spadek ale może rzeczywiście następnym razem więcej spadnie ??

Vinga - chłopaki mają extra furę , nic tylko jeździć na spacery , a teściowa .. fajnie że się ogarnęła ;-)

nie wiem co jeszcze chciałam …..
 
hehe Dorcia widzę, że każda się naprodukowała z odpowiedziami a ty trzasnęłaś dwie trafne linijki i wygrałaś :) gratulacje :)
ja swojego czasu brałam udział w BB testach, nawet miałam okazję wygrać butelkę do testowania :)

Carla czyli jak najlepiej szczepić? tymi bezpłatnymi szczepieniami? myślisz, że jakbym powiedziała, że każda szczepionka osobno albo wcale nie szczepię to by się zgodzili hehe :-p
chyba wyemigruję do Anglii i wszystko w d będę mieć i te ich chore szczepionki tyż!

Amelia ano fura fajna, nie żałuję zakupu :) na tak duży wóz jest bardzo zwrotna :)
 
Hej Babencje:-) U nas dziś tak wiosennie i przyjemnie..:-) Byłam z Martynką w bibliotece - ale się jej podobało:-) A tam były 2 babki obsługujące i zagadała je na amen, myślałam, że padnę:-p Kto by pomyślał, że jeszcze 2 lata temu była niesamowicie nieśmiała, że kto spojrzał na nią to ona już się chowała za mną:-p Mała wypożyczyła sobie 2 książki, ja też jedną:tak: Potem byłyśmy w parku nakarmić kaczuszki a później szwagierka wpadła na kawusię:-) Fajny dzionek:tak:

DORCIA gratki wygranej:tak::-) A co do bety to byle do mety;-) W końcu do niej dojdziesz;-)
AMELIA hehe Ty Erotomanko nasza:-D Moje koleżanki były zauroczone tymi książkami. Ja nie sięgałam po nie, chyba wystarczająco sporo mi kumpele opowiedziały:-p


Ahhh śpiąca już jestem, zmykam spać, dobrej nocki i udanej środy jutro:-)
 
Witam się z rana

Dorcia trza będzie te jedynki powstawiać, jakaś niemoc znów na forum panuje ;)

Vinga fajnie, że teściowa Ci pomaga, lżej Ci i na pewno milej, bo nie jesteś sama i jest do kogo buzie otworzyć.

Aniołek kciuki trzymam za dzisiejszą wizytę :*


No i Tesiaka trza wywołać, na FB już była - a o nas Mamuśka pamięta jeszcze ? - nie daj się "prosić" :) wbijaj i opowiadaj !

Dla całej reszty buziaki :**
 
Tesiak wywołujemy ...pochwal się mamusiu córcią !!! Jak się czujesz ? Jak idzie cycowanie ??? Jak chłopaki zareagowali na siostrę i córcię ???

Kto chcę "pałę " zaraz wstawić mogę...............hallllllo nie spać .......BB czeka !!!
 
Kurczak masz fb? oo to wyślę ci pw :)


właśnie Tesiak, odezwij się :) pochwal się swoją panienką :tak:
 
Vinga nie mam fb ani nic podobnego ................. od Aniołeczka wiem ;]

Dorcia leje z Twojego ostatniego postu :D
 
reklama
Kurczak aaa szkoda ;)

ale dziś mój syn mnie zadziwia. rano mały leżał w leżaczku, nagle zaczął płakać, zanim ja do niego doszłam to Nataniel wskoczył na łóżko do Gabrysia, więc ja szybko do nich, żeby na leżaczek jeszcze nie wszedł. patrzę a ten mój starszak smoka małemu wsadza do buzi! zawsze zabiera, więc zdziwienie wielkie :) potem usiadł ze mną przy stole i wcina pomidora, nagle słyszę "picia"! żebyście widziały moją głupią minę :-p. potem przebieram Gabrysia i mówię do Nanka, żeby mi podał chusteczki do dupki (nie myślałam że to zrozumie!) a ten mój łobuz przynosi mi te chusteczki! on z dnia na dzień coraz mądrzejszy się robi :) a z mową leci jak szalony :)

lecę trochę dom ogarnąć gdy dzieciarnia śpi :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry