reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Fuma, jak tam moja droga po wizycie? Bo nie pytałam.


Mi wyszło wyższe tsh. Dziś u gina bardzo niski progesteron. Już chciał mi pisać leki na progesteron, ale powiedziałam o tym tsh, które sama dla siebie zrobiłam. To mowi, że prawdopodobnie to powód. Idę do endo jak potwierdzi niedoczynność tarczycy, i powie, że wpływa to na płodność to będę z nim współpracować, a jak powie, że coś tam jest, ale aż tak nie jest istotne to gin kazał żebym do niego przyszła i będziemy stymulować owulację.
kurcze, jednak tsh za wysokie ? szkoda, trzeba to teraz zbic, ale zobaczysz, leki zdzialaja cuda :)
 
reklama
MONIUSIA-lekarz zrobil mi mase badan i wyszlo,ze mam bakterie-ureaplazme .Bralam antybiotyk,teraz inne lekarstwa,jutro powinnam zaczac brac luteina.
A jakie masz tsh? Widzisz,jak dobrze,ze wczesnie sie zbadalas.Teraz dostaniesz lekarstwa i raz dwa bedziesz w ciazy.

LUXUORIUS-a jak tam u Ciebie?

Trzymam za Was kciuki dziewczyny.
 
Trzeba ruszyć wątek :)

Fuma,
przypomniałam mi się o Tobie i przyleciałam tu ;) o, a co to za cholerstwo ta bakteria? ;/ dzięki i Ty też pewnie raz dwa będziesz, zobaczysz, w końcu się musi nam udać.
Już piszę, bo tydz. temu byłam na wizycie u endokrynologa. Najpierw miałam tsh 4,42, po raz drugi gdy robiłam 3,57, ale i tak powiedział, że za wysokie do zajścia w ciążę i tak tylko pokiwał głową, że progesteron pewnie od tego niski też, podał mi hormony - euthyrox i mam łykać przez 2 m-ce i później zrobić dokładniejsze badania. Dodatkowo obraz usg wskazywał na hashimoto, ale jestem dobrej myśli. Już chociaż wiem co jest powodem :) Jutro zrobię sobie progesteron, żeby zobaczyć czy w ogóle jest szansa jakaś i jak będzie bardzo niski to też zgłoszę się do gina, bo tyle czekać nie ma co na uregulowanie, bo hormony tarczycy mi nie wyregulują, aż tak progesteronu chyba.

Ehh ten 2015 to już musi być owocny dla nas ;)
 
Do góry