reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Też się zastanawiam nad odłożeniem starań (o ile już w ciąży już nie jestem :-D) Mam cholera problemy z tą skórą... Bo na początku przyjmowałam maści które nie zaszkodziły by w poczatkowej fazie ciąży. A teraz dostałam dość mocne leki bo to cholerstwo wraca i wraca... Nie jest to może nic poważnego. W czasie ciąży odstawiłabym leki i łagodziła sobie wysypkę okładami. Sama przypadłość ciąży nie szkodzi. Ale skoro już się wzięłam za leczenie to może warto przed ciążą zakończyć ten rozdział.

Teraz kuracja będzie trwała 2 tygodnie. Nie mam gwarancji ze zadziała i takie leczenie może ciągnąć sie dłuuuugo... już ponad rok z tym walczę...

Dzięki Magenta! Fakt... bardzo bym chciała być już na liście (i pewnie nie tylko ja!:-))
 
Wiesz jak wyglądają liszaje? Takie czerwone plamki (placki) na których łuszczy się skóra. Coś takiego -> http://www.virusolve.pl/pub/uploadimages/sektorkosmetyczny_clip_image006.jpg
U mnie pojawia się to na twarzy i dekoldzie.

Magenta, rozumiem że wynajmowałaś mieszkanie i nie oddali ci zaliczki tak?

Lilou!! podaj kiedy zaszłaś w ciąże i jak długo się staraliście, wpiszę cie na listę zaciążonych! :-)
 
Hej dziewczyny...
magneta przykro mi z powodu tej sytuac ji z mieszkaniem i wogóle...troche kicha
fifka super pomysł,ładnie obrazuje nasze strania i daje nadzieję wszystkim innym...
Big i ewika jak można sie niespodziewac 2 kresek przy starankach...prezciez każdy cykl niesie nadzieję ,wieć jak tu mówic o zaskoczeniu...tak się da hehe
Gocha powiem ci,że ja lecę na żywioł bez tempki i testów owu,jedynie obserwuje sój sluz i słucham organizmu no i patrzę na dni bo mam regularne 28 dn cykle i zawsze podobnie wychodzi owulka,mam nadzieje hehe
jak zaszłam prawie dwa lata temu w ciąze to był to 17 dc przy 28dc,wiec teraz celuje i przytulamy się od 14 do 18dc,do jajniki szaleja wiec może sie \wstrzelimy...
zauważyłam jednak że od zeszłego miesiąca jakos tak cięzko mi dostrzec ten sliski i rozciagliwy sluz ale odczucie sliskosci i wilgotnosci jest...ale to pewnie tak na przekór hehe....
więc zrób jak uważasz,na pewno zwiekszyc szanse ale nie mocniej się wkręcasz...
mi w sumie zalezy jak najszybciej ajk zreszta wszystkim staraczką ale mam tez presje bo mój M ma urodzinki w marcu ii to 30,wiec jak się trafi w tym cyklu fasolka to będzie dla niego prezent więc trzymajcie mocno kciukasy...a do tego chce zmienic prace ale teraz przed ciązą sie mi nie opłaca.Jest kiepsko i chce szybko dociagnąc do porodu a potem cospomyslec o innej, a jak starania się bedą przzeciągac to nie wytrzymam tyle w tej pracy...eh.

Wiec mam troche presje na ta fasolke a mimo to ide na żywioł i nie mierze tempki ani nie kupiłam testów...wierz w cud I MOJE SZCZESCIE HEHE

Alez się rozpisałam eh

Jeszcze kóras pytała wczesniej o mierzenie prolaktyny.Ja znalazłam ze niezaleznie od dnia cyklu mozna badac,wiec ostatnio zbadałam i wyszła mi 1 stopien ponad normę ale to chyba luzik i nic się nie dzieje....
Tak więc kochane marzec będzie nasz i tyle...
 
Soglam to ja mam podobną presję :-) bo w sierpniu kończy mi się umowa o prace a gwarancji nie mam ze mi ją przedłuża (nie to ze coś jest nie tak, ale wiadomo nikt takiej pewności nie ma) Jak zajdę szefowa nie będzie mogła mnie wyrzucić a mi bardzo zależy na macierzyńskim. A po porodzie chce iść do państwowego przedszkola nie do prywaciarza...
 
to przez komune mialo byc zalatwione i sie okazalo sie wszytsko to fikcja:wściekła/y: zabrali siano dali jeden klucz do mieszkania po czym stwoerdzili ze mieszkanie jest nie aktualne i ze nie oddadza nam pieniedzy bo nie maja juz ich i w ratach nam oddadza boze to jest jakas masakra
 
reklama
Do góry