reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czytam
wasze posty dziewczyny...
Powiem tyle jesteście niesamowite. Wasza pomoc i dobre ❤️Bardzo pomaga
 
reklama
Czesc dziewczyny. Czy jest tu ktos kto przyjmowal DOSTINEX? Jak po odstawieniu lekow.? Mam wrazenie ze u mnie wszystko sie pomieszalo. Leku nie biore okolo miesiaca. W zeszlym miesiacu @ slaba.. inna.. po tygodniu znowu krwawienie ale nie duze. A teraz w dniu spodziewanej miesiaczki 6dni opoznienia.. to drugi miesiac gdzie krwawie miedzy @ i jest jakas inna mniej obfita. Czy mozliwe ze po lekach ? Czy cos innego sie dzieje,moze ktos mial podobnie.
 
czesc dziewczyny!! Ja tez niedlugo postaram sie dolaczyc do grona starajacych sie. Mam tylko jeden problem, poronilam dwa miesiace temu, od tego czasu mialam jedno skape krawienie 3 tyg po zabiegu a teraz nie moge dostac okresu. Moze wiecie jak to jest po zabiegu, kiedy organizm wraca do normy??? dziekuje za odpowiedz
Cześć kochana ja tez porobiłam 4 miesiące temu i okres dostałam zaraz w następnym miesiącu ale był batdzo obfity i bardzo źle się czułam nigdy nie mialam tak ciężkiej miesiączki jak po poronieniu. Z tego co wiem to miesiaczka dopiero unormuje się po 3 miesiącach. Ostanio nawet miałam tylko 3 dni.
 
Hej! :) Jestem po 2 poronieniach. W lutym poronienie samoistne w 7 tygodniu, we wrześniu poronienie zatrzymane między 7 a 8 tygodniem. Tarczyca - ok, trombofilia - wykluczona, kariotypy - ok. Badania nasienia - mogłyby być lepsze. Przy drugiej ciąży brałam duphaston - nie pomogło. Zastanawiam się:
  • jakie jeszcze badania mogę wykonać?
  • czy acard i heparyna faktycznie działają cuda? ;)
  • czy to mógł być "przypadek", że 2 razy z rzędu zarodek obumarł bez wyraźniej przyczyny?
Z góry dziękuję za podzielenie się Waszymi doświadczeniami!
 
Heeeej, jestem w zeszłym miesiącu doszło do poronienia biochemicznego. Odpuściłam,nie chciałam myśleć.. teraz za 3/4 dni mam dostać @...
Czy to możliwe że już może się coś świecić?
 

Załączniki

  • 20231207_123927.jpg
    20231207_123927.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 41
  • 20231207_123905.jpg
    20231207_123905.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 39
Heeeej, jestem w zeszłym miesiącu doszło do poronienia biochemicznego. Odpuściłam,nie chciałam myśleć.. teraz za 3/4 dni mam dostać @...
Czy to możliwe że już może się coś świecić?
Test jest pozytywny. O ile po poronieniu biochemicznym sprawdzałaś poziom beta HCG i był równy zero to jak najbardziej wygląda na ciążę.
 
reklama
Do góry