reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewik kazda ciaza dobra :-D

Myszko kiedy sie przeprowadzacie?

Michalina jak ugniata w 20tc to co bedzie robil pozniej??:szok::szok::-D

Kobietka ojjjj tak :-D:-D
 
reklama
Kitus ja bym chciala juz, ale eM czeka na samochod... mysle, ze to kwestia tygodnia albo dwoch (o matko jeszcze tyle czasu...)
przy staraniach bylam bardziej cierpliwa... a teraz?? to chyba wychodzi zmeczenie "materialu" ^^
 
Malgonia mnie testy zawiodly, robilam z ciekawosci i nie pokazywaly owu a byla, wiec nie patrz na kreski tylko dzialaj :D

Marcela w tramwaju to w 40 tyg brzucha tez nie widac :p
A Igorek jest cudny, teraz troche marudny ale mysle, ze te upaly tez daja mu popalic :/ najgorsze karmienie, bo i ze mnie i z niego sie doslownie leje..

A u mnie standard z niespodziankami, wczoraj w domu drugi raz pekl mi ten krwiak, ale juz bez paniki opanowalam krwawienie i migiem na IP, tam ponad godzina i doktorek chcial mnie zostawic na kilka dni!! Powiedzialam ze nue ma mowy i dzisiaj umowilam sie z tym ktory wcziraj wyciagal mi szwy, mial akurat dyzur i mnie przyjal poza kolejka :) zawolal drugiego i zaczeli mi to wycisjac bo pojawil sie kolejny krwiak oprocz tego wczorajszego.. Ledwo nacisnal i tak chluslo ze doktorkowi zabryzgalo koszulke i spodnie :p oproznili krwiaczki ale jyz czuje ze pojawilo sie na nowo, pewnie peknie w weekend, w pon mam sie stawic na kontrole. Najgorsze to ze nawet z domu na spacer czy do sklepu nie wychodze bo jak chlusnie to nie opanuje tego na ulicy :p
 
Nie, no dzisiaj już rewelka po tych upałach. Wracam do żywych, bo wczoraj była masakra. Gatto a u Was jaka temperatura? U mnie było wczoraj 33 i to był hardcore, wyższej nawet nie umiem sobie wyobrazić.

Kobietko, wśród staraczek są:

Neta
Eska
Ewikewik
FumaFoch - właśnie dawno Ciebie nie było, co słychać?
Suana
Malgonia
Kobietka -od września

Zapomniałam o kimś? Proszę się dopisać. W lipcu żadna nie zaciążyła. Ale jak potem wszystkie naraz, to dopiero będzie się działo.
 
Jenny witaj wsrod nas i oby staranka byly owocne
A reszta staraczek do dziela w sierpniu co nam sie tu posypia kreseczki we wrzesniu
U nas od wtorku juz chlodno, dzisiaj bylo troche cieplej ale zobaczymy jak jutro bo idziemy do corki kuzyna na rozpoczecie roku szkolnego.Taki tutaj zwyczaj ze rozpoczecie pierwszych klas jest w sobote i zbiera sie cala rodzina.Takze kuzyn chce na ogrodku grilowac wiec oby pogoda dopisala
Izka kurcze to masz przygody z tymi krwiaczkami.oby szybko wszystko sie zasuszylo.a karmisz piersia?
U nas znowu mamy troche zatwardzenia, no nic zobaczymy jeszcze pare dni bo juz tyle mm wyprobowalam i nici.teraz daje hipp combiotik extra z probiotykiem ktory ma pomagac w pracy jelitek.mala dostaje duzo wody a pomimo tego dalej.a w poniedzialek mamy wizyte z polozna, opowie nam o rozszerzaniu diety.naleza nam sie trzy wizyty wiec dlaczego mamy niekorzystac
 
Malgoniu u nas niestety 40° nie schodzi z termometru, a przez specyficzna w tym regionie wilgotnosc powietrza odczuwa sie te 40 jeszcze z dokladka tak 5°. Mozna zdechnac:-( Ani kropli deszczu, ani deszczyku, ani burzy, wiaterku....nic, tylko sie wziac zastrzelic!:baffled: Teraz mamy na przyklad 34°C, no tylko tyle, ze slonca nie ma.
Zapomnialas o Dorci.
 
Malgoniu my mielismy w domu 32°... wiatrak to bym najchetniej do wanny zabierala...ale maly pluskal sie ze mna to nie ryzykowalam zawiania;-)

Karo a Ty nadal karmisz piersia? probowalas bebivita?? u nas okazala sie najlepsza, po hippie tez maly sie strasznie meczyl z kupcia, humana zalatwila nam zielone i cuchnace, a alete nie trawil do konca.
Dopajaj mala woda przy mm.


Kicia ja to juz bym chociaz poszla sobie okna pomyc i podlogi obleciec...z nudow i zeby tych cyganiorow nie widziec i nie slyszec... strasznie mi sie dluzy;-)


Izus biedniutku ty nasz, ale sie nacierpisz :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myszka tak ja nadal karmie piersia a wieczorem dostaje butle pre i czasami popolidniu jak wogole cyca niechce.wyprobowalam juz wszystkie mleka i jedynie w hippie sa te priobiotyki bo bylam dzisiaj specjalnie jeszcze patrzec.mala dostaje duzo wody nawet jak pije cycusia a i tak mamy to samo.juz w polsce bylo wszystko super.pojechalismy nad morze i jak teraz wrocilismy to sie zaczelo.moze to i zmiana wody.bo nic ja nieboli brzuszek czy cos, jak robi kupke bo ja zmuszam po dwoch dniach to tez normalnie ale wychodzi pomimo tego najpierw plastelina a potem juz normalna
Gatto ja np uwielbiam lato i moglabym miec nonstop 25stopni ale tak jak mowisz 40to sie nieda.u nas chlodno bardzo teraz wieczorem.ale u nas to niestety tak dwa dni ogromnych upalow, potem 10dni deszczu
 
Do góry