reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

Zagląda ktoś tutaj jeszcze? oboje z mężem bardzo chcielibyśmy mieć kolejne dziecko. Jednak nie chcielibyśmy starac się tak na 100% na dzien dzisiejszy. Staralismy się przez ostatnie 11 miesiecy i teraz chcemy troszkę odpocząć. Mąż zaproponował stosunek przerywany.. a nóż ,widelec może nam się uda. :( boje się trochę ,że przegapimy swoje szanse na poczęcie dzidziusia. Jak myślicie. Są jakieś szanse.. może nie wszystko jest jeszcze stracone.
Wydaje mi się że szanse zawsze jakieś są :) są osoby co i po parę lat starają się o dziecko. Powodzenia :)
 
reklama
Zagląda ktoś tutaj jeszcze? oboje z mężem bardzo chcielibyśmy mieć kolejne dziecko. Jednak nie chcielibyśmy starac się tak na 100% na dzien dzisiejszy. Staralismy się przez ostatnie 11 miesiecy i teraz chcemy troszkę odpocząć. Mąż zaproponował stosunek przerywany.. a nóż ,widelec może nam się uda. :( boje się trochę ,że przegapimy swoje szanse na poczęcie dzidziusia. Jak myślicie. Są jakieś szanse.. może nie wszystko jest jeszcze stracone.
Serio?? Ze stosunku przerywanego ciąża? Musielibyście być meega plodni. A skoro od 11 mcy nie wychodzi z pełnego stosunku to heloł...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak że stosunku przerywanego jak najbardziej można zajść w ciążę. Nie dziwię się że w Polsce ponad połowa dzieci to wpadki
 
Tak że stosunku przerywanego jak najbardziej można zajść w ciążę. Nie dziwię się że w Polsce ponad połowa dzieci to wpadki
Przez 11 mcy nie udało się normalnie to z przerywanego się uda?? Owszem jest to możliwe. Ale jak kochają się normalnie 11 mcy i nie udało się szkodzić dziecka to z przerywanego splodza? No chyba że nie wyjmie na czas. A to już nie przegrywany[emoji12]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sasanka tak ale musi dojsc do wytrysku jesli facet to kontroluje to nie ma szans.. Ja 10 lat juz przerywany zadnej wpadki dwoje planowanych dzieci.A jak juz chcialam zajsc to troche to trwalo i bez wspomagania sie nie dalo..niestety albo stety zalezy jak kto woli ale nie jestesmy az tak plodni jak to niektorym by sie wydawalo.

010igov35ye70zfx.png
 
Im bardziej chce się zajść w ciążę tym gorzej. Często jak się odpuści to akurat zaskoczy.
 
Ja stosuję stosunek przerywany od 12 lat praktycznie co dzień i jak widać da się nie zajść w ciążę :)
P.S. Okres spóźnia się 4 dni ale zapewne zaraz będzie :D

Edit: Właśnie się pojawił, buuu i co ja tu robię :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
my przez 14 lat stosujemy stosunek przerywany i mamy tylko planowane dziec,i to bzdura że można zajść w ciążę podczas przerywanego.
 
Do góry