reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany a ciąża

Czytałam tez o tym wcześniejszym sluzie króry sie wydostaje wcześniej przed wytryskiem.Ja słyszałam że on jest zaraz przed wytryskiem jak chłopak czuje ze juz jest blisko to wtedy ma ten śluz a potem wytrysk ale tak samo kobieta ma śluż i czytałam ze ten nasz śluz jak i mocz zabijają dużo plemnikuw (kwas).Nie wiem cieżko mi powiedzieć sama byłam u ginekologa po tabletki bo stwierdziłam ze po co sie tak mordowac i myślec skoro moge mieć głowe spokojną.Kochałam sie z chłopakiem ale juz nie tak poważnie bo nie chciałam juz sie tak martwic tylko tak bardziej pieszczotliwie (miał członka w mojej pochwie) ale potem stwierdzilismy że można to inaczej zrobić także i nie robilismy tego tak jak wczesniej po prostu mielismy sie więcej na baczności.Powiem wam tak że czytałam duzo forum o tym i sama zastanawiałam sie że my kiedys tez możemy sobie wpaśc jak oczywiście jest to możliwe jak zdażaja sie takie wypadki juz w tamtym miesiacu martwiłam sie bo okres i sie spóżnił 4 dni ale spóżnił mi sie tylko dla tego że byłam bardzo chora nie brałam tego pod uwage choc nie powiem że sie troszke przestraszyłam i robiłam test ale wyszed negatywnie i mój chłoapk mi zawsze mówił i obiecał że nie jestem.A teraz jestem dwa tygodnie przed okresem i czuje takie opławy i jajniki mnie bolą a zawsze mam takie objawy przed.Osobiście nie znam takiej pary która by sobie tak wpadła.I sadze że dziecko nie jest wcale tak łatwo zrobic sama mam dwóch starszych braci juz żonatych i jeden starał sie 3 lata a drugi pół roku i dużo rozmawiam o tym ze szwagierkami.Także ja sadze żeby mieć dziecko potrzebny jest wytrysk mężczyzny w środku jeszcze i to zależy czy sie uda przetrwać plemnikom.Sama teraz bede brać tabletki po to żeby sie może poczuc bezpieczniej,A czy króraś z was bierze może tabletki YOSMIN??? co o nich sadzicie???
 
reklama
Dzieki Dziewczyny za porady i komentarze :biggrin2: Wychodzi wiec na to ze zajsc w ciaze wcale nie jest tak latwo a stosunek przerywany podwojnie to utrudnia. Wczoraj mialam dostac okres (nie dostalam) ale to sa tylko takie moje obliczenia bo 2 miesiace temu jeden cykl mialam pusty. Tak to zawsze okres mialam ok. 25 kazdego miesiaca. Wiec teraz moze mi sie spoznic. I bylam tez na wakacjach wiec to dodatkowo moze rozregulowac cykl. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze, zadnego bolu piersi, czestego sikania... Czuje tylko czasem takie napiecie przedmiesiaczkowe, taki lekki bol w okolicach jajnikow, jak przed okresem. Wiec na pewno jest tuz tuz :blink::blink: Dziekuje za wszystkie porady i prosze o dalsze komentarze. Z gory dziekuje :-) Pozdrawiam
 
Elu sama wiesz jak bardzo chciałabym żebyś miała rację, że prawdopodobieństwo jest tak samo wysokie jak przy normalnym stosunku... Ale wychodzi na to, że albo z A. mamy zaburzenia płodności, albo jednak prawdopodobieństwo nie jest tak wysokie.. ;-)
Oczywiście komuś kto nie chce dzidziusia absolutnie odradzam - stosunek przerywany jest dobry tylko dla tych którzy się liczą z tzw "wpadką kontrolowaną" ;)
 
Od wczoraj zle sie czuje, poprostu mam takie zle samopoczucie. Tak jakby wszystko mi do gory podchodzilo. Byc moze to ta pogoda tak na mnie wplywa, no i ten okres ktory 4 dzien sie spoznia ale zaczynam sie troszeczke zastanawiac. Kochalam sie jeszcze z narzeczonym ok. 20 lipca tak do konca. Ale to chyba niemozliwe zebym wtedy zaszla co??? Przynajmniej wtedy tak myslalam... Chcialabym byc. Ale z testem jeszcze pare dni sie wstrzymam.
 
Wiesz co Dominika jak sie kochałaś z narzezonym do końca(i on sie spóścił )to mozesz być w ciaży.Ja stosuje te metode od 3 lat i zawsze uważamy wiesz ja w tamtym miesiącu sie tak strasznie denerwowałam bo własnie czytałam na tych forach te wypowiedzi innych osub i tez mi sie spóżnił 4 dni ale dostałam teraz mam dostać w piatek i tez mam cykora ale mój chłopak muwi ze sie nie spóścił i ze nie jestem to chyba musze mu ufać i bola mnie jajniki od czasu do czasu.A ty stosowałaś te metode(stosunek przerywany)czy nie bo nie czytałam twoich wypowiedzi.I Dominika Preejekulat nie zawiera plemników tylko wytrysk ma plemniki zdolne do zapłodnienia a jak sie facet nie spóści do środka to nie ma szans zapłodnienia a jak sie spóści to szanse sa duze
 
reklama
No ja kochalam sie z moim facetem ok. 10.07 i to byl stosunek przerywany. Gdybym miala regularnie okres to wyszloby ze mialam wtedy dzien plodny. A kolo 20.07 kochalam sie z nim juz tak do konca, bez zadnego zabezpieczenia ale sadzilam ze to juz na pewno nie sa dni plodne. No a teraz okres sie spoznia 4 dni. Dzis jest moj 35 dzien cyklu. To jeszcze nie jest jakies duze spoznienie ale juz sie troche zaczelam zastanawiac. Skoro twierdzisz ze w tej substancji ktora wydziela sie przed wytryskiem nie ma plemnikow to ja sie z toba zgadzam bo pewna swoich racji nie jestem. Mi tez zapylenie bez wytrysku wewnatrz wydaje sie raczej niemozliwe. Pozdrawiam
 
Do góry