reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Amalfi, śliczne i apetyczne mufiny. Mój M kiedyś upiekł z nutellą. Mniam, były takie słodziutkie a nutella w środku cudownie sobie pływała.

Moniś, z biegiem czasu wyrobi Ci się ręka i będziesz super dziergać. Ja z każdą robótką robiłam równiejsze słupki i szło mi to szybciej. Zawzięłam się i jak miałam coś krzywo to podprułam i poprawiałam.

Kamea, czy zrobiłaś kartkę dla babci, jak tak to pokaż.

Zjola, jak tam zdrówko, dbaj o siebie.
 
Powiedzieć Wam jaka jest moja niespodzianka ?
Powiem, bo już nie mogę wytrzymać. Jest to drewniany sekretarzyk. Zrobiłam projekt, szablony, a mój Mąż kupił płyty drewniane i wykonał go wg projektu. Jest wysoki na 90cm, szeroki na 40 cm i głęboki na 30 cm. Posiada 2 szuflady. Później wrzucę zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:
Atydea - zdolnego masz męża :) Ja też :) Mój robił meble do kuchni i do łazienki :) Strzelę fotkę, to wstawię. Moje zdrówko już wyszło na prostą :) Teraz nie mogę chorować, bo czekam na histeroskopię. Wczoraj do mnie dzwonili. 6 lutego jadę na konsultację anestezjologiczną.
 
Zjola 7 lutego juz coraz blizej takze zleci predko :)
Atyde jestem ciekawa tego sekretarzyka wiec an fotki wyczekuje i na mebelki Zjoli tez

U mnie sypie snieg jest bialo, takze mialam nosa kiedy na zimowki opony zmienic :)
 
Dotka - musisz się uzbroić w cierpliwość, bo ja mam kiepski zapłon do tych zdjęć. Ale jak już powrzucam, to od razu sporo :)
 
Dotka, ja już od listopada jeżdżę na zimówkach, bo ja to lubię być bezpieczna.

Dotka, Zjola, Mój mąż odkrył w sobie różne talenty jak przeprowadził się do mnie (do domu) po ślubie. Mieszkał w bloku więc nie miałby miejsca na takie robienie mebli. Tak więc zaczął gotować, piec, sam sobie pierze. Lubi majsterkować choć jest informatykiem programistą. Zamówiłam jeszcze u niego taboret, bo został kawałek deski i krótkie resztki tralek na nogi. Sekretarzyk oczywiście ozdobię decoupagem. Aniołkami i różami. A i kupiliśmy w castoramie cudne porcelanowe uchwyty do szuflad, sztuka 18 zł.:szok::-D Ale są śliczne i warto było.
Ja znalazłam koty naklamkowe. Zamierzam uszyć dla koleżanki, bo ona jest kociara.
Kot naklamkowy | blog Kreatywny

A tutaj inspiracja dla Amalfi, tak ,żeby jej się nie nudziło :-D . Koty naklamkowe na szydełku My Secret Window: Kociaki naklamkowe

006_thumb1.jpgIMG_0548.jpg
 
reklama
Atyde te kotki sa boskie, te szydelkowe wymiataja ;) juz sie doczekac nie moge tego Twojego cudenka ;) u mnie znam sklep gdzie sprzedaja takie porcelanowe fajansowe galki do mebli chyba sztuka kosztuj 3-5zł dobrze jzu nie pamietam ceny
 
Do góry