reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Cześć!
Ja dowiedziałam się o moim PCOS w marcu (po 73 dniowym cyklu), i od tamtej pory przestaliśmy się z Lubym zabezpieczać. Dopiero jeden cykl staramy się 'konkretnie', tzn wcinam folik, femibion i w drugiej części cyklu duphaston. Miałam nadzieję, że już teraz zaskoczyło, bo wnioskując ze śluzu tydzień temu powinnam mieć owu, ale dzisiaj pojawiła się @ ... Czy też zdarzało wam się, że miałyście na dupku taką krótką II fazę?
 
reklama
Witam dziś dowiedziałam się że mam pcos jestem załamana czy są jakieś szanse na zajście w ciążę?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziś dowiedziałam się że mam pcos jestem załamana czy są jakieś szanse na zajście w ciążę?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Oczywiście, że są! Sama jestem żywym przykładem [emoji6]I to nie "jakieś". Wszystko jest zależne, ale więcej z medycznego punktu widzenia można poczytać u mamaginekolog:

Link do: Zespół policystycznych jajników - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Oczywiście, że są! Sama jestem żywym przykładem [emoji6]I to nie "jakieś". Wszystko jest zależne, ale więcej z medycznego punktu widzenia można poczytać u mamaginekolog:

Link do: Zespół policystycznych jajników - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png


Dokładnie i ja też jestem przykładem,że z PCOS można zajść w ciążę! Prawie rok leczenia i za chwilę mała będzie na świecie. Podstawa to dobry ginekolog i endokrynolog :D
 
Witam ja również mam Pcos a do tego również niedoczynność tarczycy. Nie badano mnie jeszcze w kierunku io.
Staramy się półtora roku o pierwsze dziecko. Mąż zdrowy jak ryba.
Przeszłam przez clo - bez efektu w postaci owulacji nawet przy dawce 3tabletek na dzień, przez 5 dni. Teraz przyjmuje zastrzyki Gonal f. I ovitrelle na pękanie. 2 cykle z owulacja ale bez ciąży. Teraz jestem w trakcie kolejnego cyklu.
Lecze się w Holandii ponieważ tu żyje i pracuje. Pomału tracę nadzieję a to dopiero początek :-(

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Witam ja również mam Pcos a do tego również niedoczynność tarczycy. Nie badano mnie jeszcze w kierunku io.
Staramy się półtora roku o pierwsze dziecko. Mąż zdrowy jak ryba.
Przeszłam przez clo - bez efektu w postaci owulacji nawet przy dawce 3tabletek na dzień, przez 5 dni. Teraz przyjmuje zastrzyki Gonal f. I ovitrelle na pękanie. 2 cykle z owulacja ale bez ciąży. Teraz jestem w trakcie kolejnego cyklu.
Lecze się w Holandii ponieważ tu żyje i pracuje. Pomału tracę nadzieję a to dopiero początek :-(

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."

Arte a może warto zainwestować w Inofem albo Inofolic są to saszetki do picia. Ten preparat pomaga właśnie przy IO i PCOS reguluje cykle i pomaga w owulacji. Ja bym spróbowała skoro w Holandii nie chcą przepisywać metaforminy.
Arte ja starałam się ponad 2 lata , było bardzo ciężko ale się udało. Wierzę,że i Tobie tez się uda.
Poczytaj sobie o tym leku , ja piłam ponad miesiąc czasu i zadziałało, z tym,że brałam jeszcze inne leki.
 
Już przeszłam przez wszystkie suplementy typu inofem czy ovarin zero poprawy. Piłam również zioła ojca sroki. Ciężki przypadek jestem. Czekam do 6 nieudanego cyklu z Gonal i może zrobią mi drożnosc albo laparoskopie. Ale oni tu nie ingeruja "w naturę"

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
reklama
Witam dzisiaj zdjagnozowano u mnie pcos. Od listopada 2017 brak okresu.Troche sie zalamalam bo od maja 2017 staramy sie o dziecko. Mieszkam w uk więc leczenie jest utrudnione i tu zaczynam się zastanawiać czy nie przyjechać do Polski. Znacie jakiegoś godnego polecenia i zaufanego lekarza ?
 
Do góry