reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

azorek - aha, no ja na szczęście torbieli nie miałam i miesiączki też w miare znośne... Jedyny objaw to to, że nie miałam regularnych miesiączek no i problemy z zajściem w ciążę...

abed - masz rację, ważne żeby zdrowe było!!! A jak w ogóle się czujesz?
 
reklama
piwerwsze trzy miesiące czułam się dobrze, prawie nie wymiotowałam, może z 3 razy.... a teraz jak się zaczął drugi trymest mndli mnie codziennie i codziennie prawie coś wymituję... no nie normalne... w czwartek idę do położenej więc zobaczymy co powie... a od wczoraj mam przeziębienie :-( dziś gorączka i całe popołoudnie przespałam... weekend też mnie taki chyba czeka bo w ciąży to najlepiej wyleżeć...
 
WItam ponownie dziewczyny :)
I mam pytanko czy któraś z Was wspomagała sie CLO? Bo ja własnie zaczęłam z nią pierwszy cykl... I tak bardzo bym chciała by był owocny :-).
USG mam 20.10 czyli za 2 dni, sprawdzające czy pojawiły sie pęcholki. &&&&&&
 
witam dziewczyny :-) zaglądam do Was a tu nic :-( czekam na jakieś wieści :-) pozytywne najlepiej :-) i na wszystkie inne :-)
bojąca jak u Ciebie pierwszy cykl?? jak samopoczucie?? nie zapomniałam o Tobie i trzymam kciuki :-)
 
dzięki abed za kciuki, cykl na razie bez owocny niestety ale może to i lepiej bo muszę najpierw kręgoslup terochę podkurować
a co uwas dziewczyny jak rosną fasolki?
 
reklama
witam dziewczyny :)
czy mozna dołączyć??

ja mam stwierdzone PCOS... o synka staralam się 2 lata i udąlo się przy 4 podejściu z clo i luteiną. Teraz rozpoczęlam starania o drugiego dzidziusia. Również jestem po clo i pregnylu i czekam na efekt. Mam nadzieje, ze tym razem nie będę musiala czekać aż tyle czasu
 
Do góry