reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

kobietki jestem :-)
usg rewelacja! na prawdę warto wydać kasę na to!
100% dziewczynka, mega ruchliwa :-D machała do nas!!!
wszystkie wady jakie się dało w tym badaniu wykluczyć - wykluczone :happy2:
waży 375 gram
mamy przecudny film i kilka zdjęć...jestem zakochana...tatuś z resztą też :tak:
 
reklama
azorek84 no teraz u nas to byś się w aptece nie pośmiała około 13 bo zamykają na godzinę i strajkują... jak posłucham wiadomości to się zastanawiam czy jest coś w tym kraju co się nie sypie;-) A co kraj to inaczej nawet jeśli chodzi o leczenie, laska pisała że w holandii dopóki noga cię nie odpadnie leczą prze telefon a całą ciążę lekarza nie widziała tylko położną i podobno o usg się kłóciła bo twierdzili że wszystko ok to nie ma potrzeby, ale to tylko powtarzam plotki nie wiem tego z autopsji. Ja wręcz się uzalezniłam od usg i podglądania mojej dzidzi:-D
Prawda kasia_natka że to cudowne podglądać dzidziula;-) oby rosła zdrowa a ty dbaj o siebie i małą połowa za wami!!!!
A chłopcy też są cudowni tacy co mają przeszło rok a potem to zobaczymy ;-)
 
jamis no to niezle...chyba trafilam do lepszego kraju jesli chodzi o leki (wsio cop na recepte mam zadarmo:-)) ale jesli chodzi o opieke w ciazy to poszlam do lekarza (gp sie to nazywa czyli ogolny lekarz) powiedzialam ze test mam pozytywny wzial mocz (pytalam o krew i bete to zamrugal slepiami zdziwiony) podal nr tel do poloznych pierwsze usg mialam w 14 tyg bo tlok byl normalnie robia w 12 tyg na potwierdzenie ze jest ciaza pozniej polowkowe i tyle z usg by bylo. w iedzy czasie raz w mcu spotkanie z tzw polozna czyli cm krawieckim mierzy brzuch pyta o objawy-ale wszystko co powiesz to jest normalne to pani pierwsza ciaza nie ma sie czym martwic...jak druga ciaza to uslyszysz ze kazda ciaza jest inna wiec tez jest git:confused2: czasem poslucha serduszka i tyle wroc za miesiac:sorry: i tak do konca ciazy niestety. jak bylam na wizycie w teoretycznie 34 tyg ciazy to mnie zmierzyla i mowi ze bebzon jest jak na 36-37 tydz albo albo duza dzidzka mi urosla albo lek sie machnal w obliczeniach:eek: i nastepna wizyte to juz bylam w szpitalu na porodowce heheh opieke po ciazy i wszpitalu mialam rewelacyjna wiec tu przynajmniej nadrabiaja:tak::-)edit: chyba sobie zaczynam wkrecac te ciaze chlopcy pewnie tez sa fajni ja mam tylko wprawe w pipkach a nie w pisiorkach malych wiec za duzo nic nie powiem:-Dnawet nie wiem czy umiala bym teraz chlopaka przewinac hahaha tak sie przyzwyczailam ze "pusto" tzn bez armatki w pieluszce jest heheheh

chyba sobie zaczynam wkrecac te ciaze...dalej mnie muli:zawstydzona/y: do tego w baniaku sie kreci jak bym dopiero co z karuzeli zeszla:confused2: i krew z nosa mi leci ehhh z amelkowna w sumie mialam objawy ciazy zanim mi sie okres spoznil wiec moze to ciaza jednak:eek: chyba ze jakas wredna cysta ktora tak mnie meczy ale nigdy tak nie mialam jak mialam torbiele:eek::confused2:
 
Ostatnia edycja:
azorek84 to widzisz w każdym kraju są jakieś plusy i minusy. Najgorsze w Polsce teraz jest to że ludzie ubożeją na coraz mniej można sobie pozwolić, ceny rosną, pensje nie koniecznie, u mnie wręcz zmalała bo zostałam zwolniona z poprzedniej pracy a doszło dziecko, ja wogóle mam przekichane finansowo bo zostałam sam z brzdącem ojciec stwierdził w jak mały miał 4 miesiace że go to przerosło Ale już nie narzekam i nie rozpaczam żyję sobie jakoś z dnia na dzień i mam ślicznego synka
ja trzymam kciuki aby to była ciąża, a z chłopcem jest taka różnica że jak przebierasz trzeba uważać żeby sikami nie trafił w ciebie bo to jak z węża strażackiego może polecieć, za to jak na sruta ma próg zaporowy
A jeśli chodzi o pobyt w szpitalu ja powiem szczerze oprócz jednej położnej resztę odbieram bardzo pozytywnie. Nie wiem czy już to pisałam ale ja leżałam na patologii i był zanik tętna to czułam się jak w doktorze hausie wszyscy koło mnie biegali tyle ludzi było przy mnie że w koło łóżka się nie mieścili :-)
kasia-natka a ja nie miałam takiego usg bo lekarz powiedział że mały dupskiem leży i nie zobaczymy buśki, już się nie mogę doczekać jak pochwalisz się dzidzią to niech rośnie okruszek zdrowo i mamie nie dokucza za bardzo ;-)
 
kasianatka no slicznosci male hehe:-Dja tego 3d/4d tez nie robilam bo tu w szpitalu tylko to najzwyklejsze robia a takie usg z filmikiem i zdjeciami kosztuje majatek bo tylko prywatnie mozna i szkoda bylo mi kasy ktora zamiast na skan moglam przeznaczyc na spoooora czesc wyprawki:zawstydzona/y:teraz kolezanka moja byla na usg sama ja umawialam bo z jezykiem u niej tak srednio i za zwykle usg tylko prywatnie zaplacila 100Ł czyli jakies 500zl po przeliczeniu:baffled: za 100Ł mialam naprawde spora wyprawke dla mlodej:zawstydzona/y::tak:

mnie zamula nadal...czekam na testy te od 10mIU to sikne w pt jak nic nie wyjdzie to na pon do lekarza sie umowie na komplet badan bo moze jakas anemie mam albo cos
 
dziękuję dziewczynki :-) u nas to badanie też nie jest tanie ale stwierdziłam że to taka pamiątka i w ogóle jednorazowa sprawa...nie żałuję ani złotówki
jaimis co do ułożenia dzieciątka to zależy na jakim etapie ciąży robisz to usg i może u ciebie było już dość późno bo u nas dzidzia jest jeszcze taka malutka i ma mnóstwo miejsca że cały czas się ruszała i przemieszczała więc ze wszystkich stron dała się obejrzeć a na koniec usnęła
azorku &&& ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ &&&
 
lapie fluidki lapie :-D dzis juz mniejsze nudnosci mam ale nadal oslabiona jestem:dry: odprowadzilam mloda do przedszkola i siedze zamiast sprzatac:baffled: niech mni ektos kopnie w doopinke tak mi sie nie chce :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry