reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

witaj Ulkan :-)
ja co prawda po raz pierwszy w roli mamy ale sporo czytałam o PCO więc mogę ci tylko napisać że jest różnie, jednym się poprawia po ciąży a u innych wręcz przeciwnie, często dopiero przy drugiej ciąży się ujawnia więc raczej nie masz się co sugerować historiami innych; trzymam kciuki żeby ci się szybko udało zafasolkować &&&
 
reklama
Dziewczyny - nie wiecie jak to jest z drugą ciążą przy PCO? My staraliśmy się z mężem pótora roku zanim pojawił się nasz skarb, teraz chcielibyśmy drugie dziecko, ale słyszałam, że PCO lubi się uregulować po ciąży i że z poczeciem kolejnego dzidziusia jest łatwiej. Macie jakieś osobiste doświadczenia w tej kwestii? Przejrzałam wasze suwaczki na szybko i nie widziałam podwójnych mamuś, ale gdyby ktoś wiedział - byłabym wdzięczna za informację;)

Ja miałam szansę być podwójną mamuśką z PCO:-) W drugą ciążę zaszłam po prawie 4,5 roku w 3 cyklu starań bez wspomagaczy. Niestety straciłam ja w jakimś 7-8 tyg. ciąży. Mój lekarz (inny ) był niepocieszony że tak się stało bo ciąża "leczy" na jakiś czas PCO. Teraz znowu staram się 3 cykl o dzidziusia, tylko ze wspomagaczami - na razie bez efektów:no:
Co do wiesiołka brałam go do owulacji(pamiętajcie - bierze się do owu)ale wielkich efektów nie zauważyłam. No ale każdy organizm jest inny....
 
Dziewczyny - nie wiecie jak to jest z drugą ciążą przy PCO? My staraliśmy się z mężem pótora roku zanim pojawił się nasz skarb, teraz chcielibyśmy drugie dziecko, ale słyszałam, że PCO lubi się uregulować po ciąży i że z poczeciem kolejnego dzidziusia jest łatwiej. Macie jakieś osobiste doświadczenia w tej kwestii? Przejrzałam wasze suwaczki na szybko i nie widziałam podwójnych mamuś, ale gdyby ktoś wiedział - byłabym wdzięczna za informację;)
hejka ja wlasnie mam i pco i endometrioze o amelkowne staralismy sie 3.5 roku bez zadnych wspomagaczy. postanowilismy od stycznia starac sie o rodzenstwo dla mlodej...w sumie to od grudnia juz zaczelismy nastawilismy sie na dluga walke znowu:tak:a jak widac po moim suwaczku za drugim podejsciem jest fasolinek:-) boje sie panicznie jeszcze bo mialam juz jedno poronienie ale jestem dobrej mysli i wierze ze bedzie dobrze.:tak:bo musi byc:-D takze trzymam za was kciukaski &&&& i wysylam tone fluidkow ciazowych wiec lapac:-D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~
 
kasia.natka jak sie czuje....ehhh calkowicie inaczej hahaha:-Dkawy pic nie moge bo mnie muli od rana nudnosci aczkolwiek bez wymiotow jak na razie:tak:zeby myje po 12-13 bo wczesniej sie nie da:zawstydzona/y: apetyt mam taki ze konia z kopytami bym pochlonela:-D zjadam pelen talerz obiadu np ziemniaczki z kurczakiem sosem i tona surowy i 2 min pozniej lece robic sobie ze 2-3 kanapki bo nadal glodna jestem:szok: mialam troche oslabienie...temp przez caly tydzien 34.7-35.7 ale juz dzisiaj mialam ludzka temp 36.6 wiec wrocilam do zywych;-):-D czuje jak brzuchol sie rozciaga choc moze sie myle i to nie to:eek: dla pewnosci jak mam ciezki dzien to przed praca nospe lykam bo sie panicznie boje o fasolka:sorry:amelkowna nie daje mi odpoczac ale trudno sie mowi:-D
 
hejka ja wlasnie mam i pco i endometrioze o amelkowne staralismy sie 3.5 roku bez zadnych wspomagaczy. postanowilismy od stycznia starac sie o rodzenstwo dla mlodej...w sumie to od grudnia juz zaczelismy nastawilismy sie na dluga walke znowu:tak:a jak widac po moim suwaczku za drugim podejsciem jest fasolinek:-) boje sie panicznie jeszcze bo mialam juz jedno poronienie ale jestem dobrej mysli i wierze ze bedzie dobrze.:tak:bo musi byc:-D takze trzymam za was kciukaski &&&& i wysylam tone fluidkow ciazowych wiec lapac:-D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~
:-)
Ja łapię
 
hejka ja wlasnie mam i pco i endometrioze o amelkowne staralismy sie 3.5 roku bez zadnych wspomagaczy. postanowilismy od stycznia starac sie o rodzenstwo dla mlodej...w sumie to od grudnia juz zaczelismy nastawilismy sie na dluga walke znowu:tak:a jak widac po moim suwaczku za drugim podejsciem jest fasolinek:-) boje sie panicznie jeszcze bo mialam juz jedno poronienie ale jestem dobrej mysli i wierze ze bedzie dobrze.:tak:bo musi byc:-D takze trzymam za was kciukaski &&&& i wysylam tone fluidkow ciazowych wiec lapac:-D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~

Łapię, łapię!!! A wspomagałaś się teraz czymś?? Czy poszliście na żywioł??:-) I miałaś jakieś objawy jeszcze przed terminem @ i pewność że się udało??? Ja testuję za 2 dni i będą to jedne z najdłuższych dni w moim życiu...
 
Ostatnia edycja:
to i ja wam dorzucę trochę ciążowych fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
reklama
kasia.natka maz nie chce wierzyc ze udalo sei tak szybko:-Dstwierdzil ze bez sensu tak ze zamalo sie staral;-):-D teraz ma pecha bo jakos schizuje i przytulanka na razie brak. poprostu sie boje jeszcze ze cosik sie stanie:zawstydzona/y:
enya niczym sie nie wspomagalam bralam tylko kwas foliowy rzucilam fajki i maz tez fajury rzucil i tyle:tak: dla tego nadal jestesmy w szoku ze ot tak za drugim podejsciem sie udalo:szok: nastawilam sei ze z rok min bedziemy sie starac a tu taaaaka niespodzianka:-D dosle wam jeszcze fluidkow a co ;-)tego nigdy zawiele na mnie tu dziewczyny rzucaly fluidki i jak widac nalapalam odpowiednio hehehe;-):-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry