reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Hej, a wiecie może czy pcos jest ,,dziedziczne,, tzn jeżeli moja siostra to ma to czy ja też mogę mieć pcos? Idę jutro do ginekologa i zastanawiam się czy mu o tym powiedzieć, czy to jest istotne. ?
 
reklama
Hej właśnie dowiedziałam sie ze mam zespół psco jestem zalamana nigdy nie staraliśmy sie specjalnie i dziecko baa ja nawet nie bardzo chciałam je mieć .Teraz Niemoge przestać myśleć ze byc moze nie będę nigdy mieć dzieci...czy możecie mi pomoc czy macie jakiś sposób żeby nie myśleć o tej chorobie? Niepotrafie kompletnie dac sobie z tym rady
 
jeśli przejrzysz wcześniejsze posty zobaczysz jak wiele z nas ma dzieci ważne jest przy tej chorobie jeśli masz nadwagę schudnąć pomaga to często wyregulować cykl jeśli jest nieregularny a często również pozytywne nastawienie ale nie przez siłę i możesz wspomagać się np. olejkiem z wiesiołka
 
Też 2 lata temu dowiedziałam sie że mam PCOS ale po dłuższym czasie udało mi się w końcu zajść w ciąże. Co prawda brałam miositogyn, takie saszetki do rozpuszczania do picia o smaku pomarańczowym, przez jakiś czas jak zalecił mi ostatnio lekarz i po ich braniu w końcu nam się udało. Bardzo jestem szczęśliwa:)
 
Przede wszystkim napiszcie jaki ma skład? Czy ma mio-inozytol? A jeśli tak to ile w porównaniu np. z Inofem?
Generalnie oczywiście najlepiej byłoby schudnąć jeśli ktoś ma dużą nadwagę, ale jeśli ona wynika z zaburzeń hormonalnych, to niestety nie jest to takie proste... :(
 
Ja też mam pcos, po 3 latach doczekałam sie córeczki a po porodzie zaczęłam mie cykle owulacyjne bez leków. Teraz dwa razy udało mi się zajś w ciążę ale niestety je straciłam. NIby przy pcos jest zwiększone ryzyko poronienia i chyba u mnie tak było. Ja pije inofem i widzę pozytywne jego skutki. Nie mam nadwagi, ale często ciemne pojedyncze włoski na brodzie co też jest charakterystyczne przy pcos teraz jest ich zdecydowanie mniej i są dużo jaśniejsze odkad właśnie pije inofem. Wczesniej musiałam je usuwa co 3-4 dni teraz jak raz w tyg znajde dwa włoski to jest huk ;) ni e wiem czy też od inofemu nie poprawiła mi się owu, w zasadzie mam ją samoczynnie w każdym cyklu. Także polecam inofem. Na pewno nie zaszkodzi a przy pcos wydaje mi się, że jest skuteczny:) pozdrawiam :)
 
Ja też mam pcos, po 3 latach doczekałam sie córeczki a po porodzie zaczęłam mie cykle owulacyjne bez leków. Teraz dwa razy udało mi się zajś w ciążę ale niestety je straciłam. NIby przy pcos jest zwiększone ryzyko poronienia i chyba u mnie tak było. Ja pije inofem i widzę pozytywne jego skutki. Nie mam nadwagi, ale często ciemne pojedyncze włoski na brodzie co też jest charakterystyczne przy pcos teraz jest ich zdecydowanie mniej i są dużo jaśniejsze odkad właśnie pije inofem. Wczesniej musiałam je usuwa co 3-4 dni teraz jak raz w tyg znajde dwa włoski to jest huk ;) ni e wiem czy też od inofemu nie poprawiła mi się owu, w zasadzie mam ją samoczynnie w każdym cyklu. Także polecam inofem. Na pewno nie zaszkodzi a przy pcos wydaje mi się, że jest skuteczny:) pozdrawiam :)
Cześć Kulko :) Też mam PCO, czy ten Inofen jest na receptę? Muszę zapytać lekarza o niego? Ja mam całą brodę w czarnych włosach :-( Usuwam pensetka co kilka dni. Dzieci nie mam, choć już działamy w tej sprawie [emoji3]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inofem kupisz bez recepty Tylko dość drogi u mnie ok 68 zł. Za 30 saszetek ale myśle ze warto. Naprawdę widzę kolosalna zmiane na brodzie a pije w zasadzie tylko to co mogłoby sie do tego przyczynić. Ponadto reguluje owu i słyszałam ze jest wlasnie polecany dla dziewczyn z Pcos bo reguluje gospodarkę hormonalna.
Powodzenia życzę
 
Inofem kupisz bez recepty Tylko dość drogi u mnie ok 68 zł. Za 30 saszetek ale myśle ze warto. Naprawdę widzę kolosalna zmiane na brodzie a pije w zasadzie tylko to co mogłoby sie do tego przyczynić. Ponadto reguluje owu i słyszałam ze jest wlasnie polecany dla dziewczyn z Pcos bo reguluje gospodarkę hormonalna.
Powodzenia życzę
Dziękuje :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry