reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

jaaa też chcę się kiedyś pochwalić taką historią :D one mega dodają siły!
spokojnej ciąży :)
 
reklama
dzięki kochana! mam taką nadzieję!:))) u Ciebie jeszcze tydzień i testowanko :) &&&&&&&&&&&&
 
No ale to bedzie jak zwykle testowanko bez testowanka hehehh, bo mi tempka zleci na leb na szyje dzien przed :tak:.
Ale coz, powalczymy po tych badaniach
 
nic nie wiadomo! ja za Ciebie strasznie ściskam kciuki, a Ty nie bądź taka pewna swego! mam nadzieje, że badania będziesz mogła wywalić w śmietnik... ;))
 
Heheh dzieki, ale gdyby zdarzyl sie cud to wcale nie bede ich robic, a moj chlop nie bedzie musial spuszczac sie do sloiczka hahahah
 
Maron ale o jakie Ci chodzi? dominujące? przecież przy pco ma się mnustwo tych pęcherzyków które tworza takie wianuszki wokół jajnika...to raczej nie do obliczenia, jest ich masa...
A jeśli chodzi o dominujący to lekarz mówi jak jakiś jest....

maritek mój też tak mówił, że najowocniejsze "leczenie" pco to do 25 rok życia...a najlepiej ok.20-22-23....no ale oczywiście to nie reguła....starsze dziewczyny też zachodzą przy pco:tak:

ja mialam po 9 i niby mieszcze sie w normie, bo norma to do 12. Mimo wszystko 9 to i tak duzo
 
Rany to ja muszę spytać mojego lekarza, jeśli rzeczywiście teraz jest najlepszy moment to wolę nie czekać, nie chcę sobie później pluć w brodę że może straciłam najlepszy moment na zajście w ciążę. a co myślicie o moich wynikach? wskazują na PCO?
 
reklama
Maritek najlepiej diagnoze postawiona przez jednego ginka sprawdzic u innego czy faktycznie ma racje :)

Jestem w polowie kobietą , haha w pelni bede jak mi pechol peknie :D

A oto relacja z wizyty:

Pokazałam swoje wykresy z dwóch ostatnich cykli powiedział że ładne ze widac druga faze :)
Pokazałam swoje wyniki badan pow ze z nich nie wynika ze PCO bo sa w normie a to ze niektore przy gornej granicy to zeby sie tym nie przejmowac bo jesli pecherzyki rosna to jest wszystko OK.
Zapytałam o mój stosunek LH:FSH = 1,4 pow ze jest wporzadku, przy PCO sa od 2 w zwyż, a czesto dziewczyny maja po 1,5 i zeby na to nie patrzec, jest dobrze
Poszlismy na badanie. Zapytalam jak ulozona mam macice, bo mowie ze poprzedni ginek mi mowil ze mam tylkozgiecie przez 5 lat i ze dopiero gosciu co robil mi cytologie pow ze nie prawda, no i on potwierdzil ze mam przodozgiecie !!! a zylam przez 6 lat z mysla ze jest inaczej i musze cudowoac z pozycjami zeby zajsc w ciaze :p

o meritum :D ...
Lewy jajnik ładny i nie wykazuje cech PCO pecherzykow tyle ile ma byc i w nim jest ten dominujący pęchol na dokladnie 17,6 mm
Prawy jajnik ok, zadnych torbieli wielkich, pow ze w tym jajniku jest troche za duzo pecherzykow i ze ten bardziej podchodzi pod policystyczny, pecherzyki maja tam po 4mm, ale pow mi ze raczej PCO nie mam bo rosna mi pecherzyki, a przy PCO raczej nie !!!
Endometrium powiedzial ze sliczne, 82mm :D pow ze ladne endometrium wyglada jak usta kobiety haha i rzeczywiscie tak wygladaja w obrazie usg
Pow ze biore wiesiolek pow ze OK i ze widzi na obrazie usg ze mam piekny wodnisty sluz w srodku pokazywal mi go nawet to taka ciemna linia sie robi :D i pow ze wiesiolek dobrze na endometrium dziala takze brac mam
Lutka zostaje zeby zachowac cyklicznosc cykli.
Mam przyjsc w poniedzialek na 13:30 na usg zeby podejrzec czy pekl pecherzyk. Pow ze jesli nie peknie tylko przerosnie się. Wtedy od kolejnego miesiaca trzeba bedzie podac cos na pekanie.

Pow ze jest dumny ze mnie i ze sam jest bardzo zadowolony z dzisiejszego usg
jakies spotkanie przesunac ktore mial umowione na poniedzialek. Jutro sie dowiem
THE END !!!

 
Do góry