reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

cos cichutko tutaj:) znacie moze jakies naturalne lekarstwa na PCO? ja juz odstawilam wszystko i tylko castagnus biore
 
reklama
cos cichutko tutaj:) znacie moze jakies naturalne lekarstwa na PCO? ja juz odstawilam wszystko i tylko castagnus biore

Kochana a robisz sobie wykresy-mierzysz temperature? Robisz testy owulacyjne? Ostatnie cykle były u mnie bezowulacyjne. Postanowiłam zostać tylko przy luteinie. Jeszcze poprzedni cykl był bezowulacyjny,a ten ostatni jest szczesliwy:))) Udało się :))) Zobacz tu jest mój cykl
marzec - 28dni

Czytałam też o takim specyfiku-miałam go kupić,ale nie zdazyłam;-)tu jest o nim->na forum
KAFETERIA - Femifertil - Forum dla kobiet
a na tej str.internetowej mozna go tylko kupić
www.jestemplodna.pl
 
Ostatnia edycja:
dzieki majeczka:)
nie mierze tempki, a testow juz nie robie od tego cyklu bo mam dosc. ostatnia miesiaczke mialam 9marca czyli dzis 25dc. ja bralam dupka na wywolanie, a teraz juz nie biore. boje sie, ze za 3 miesiace moge znow miesiaczki dostac. super, ze Ci sie udalo.
 
dzieki wielkie Anulka59!
co prawda juz czytalam ze samo usg to nic pewnego ale poki co lekarz nie kazal mi robic zadnych badan bo my z mezusiem staramy sie dopiero trzeci miesiac a badania robilam tak kontrolnie bo dawno nie bylam u gina. no a tu taka wiadomosc juz na poczatku staranek :( ale jeszcze nie panikuje bo chyba za wczesnie. gin kazal mi przyjsc za trzy ale zastanawiam sie czy bez potwierdzenia (powiedzial tez ze w tym cyklu nie miałam owu) moge sobie jakos pomoc...jakies leki na owu, ziolka czy cos :) podpowiedzcie cos dziewczyny! mam tez podwyzszona prolaktyne po tabletce
pozdrawiam
 
reklama
Do góry