reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

abed dziekuje za pamiec :-) tak to bylo dzisiaj, dostalam duphaston no i mam dostac po nim @ wiec mam nadzieje ze juz wkrótce bedzie wszystko ok
 
reklama
nie no kobietki tak byc nie moze!!!
co to za cisza? chcecie zeby tak wazny watek umarl smiercia naturalna przez zaniedbanie??? juz mi tu zagladac i pisac!!!
Basati, abed, Agusia, bojaca, kasienka
juz mi tu pisac co i jak! co u was? jak przytulanki? jak cykle? jakies badania? a jak humorki?
sama tego watku nie pociagne :-(
 
kasia.natka -jestem, melduje się.:-)

Kochane u mnie teraz jest drugi cykl na Clostylbegyt. 31 maja mam wizyte... zobaczymy co powie. Póki co to mam takiego doła że to sie w głowie nie mieści. :-( Boje się , że nigdy nam się nie uda.
 
super Basati ze jestes :-) chociaz ty jedna!
nie mozesz kochana miec takiego podejscia bo to moze tylko przyciagnac nieszczescie i rzeczywiscie d**a z tego bedzie! dopoki nikt ci nie powie ze "sie nie da" tzn ze sie da a nawet jak ktos tak powie to na pewno sie pomyli i trzeba zawsze miec nadzieje i probowac!!!
glowa do gory i tyleczek tez (po przytulankach hi hi) moze troche wiecej luzu trzeba, moze jakies wakacje, inny klimat...
damy rade :tak:
ja trzyma mocno &&&
 
no prosze! trzeba czasem huknac i tupnac ale jaki efekt!!! laseczki sie pojawiaja ;-)baaardzooo sie ciesze :-)
Agusia lecz szybciutko co trzeba bo przytulanki czekaja!!!

kobietki zycze milego dnia :-) ja niestety do pracy musze sie zbierac
 
Ostatnia edycja:
Ja też jestem. Czekam na @ powinna być pod koniec miesiąca... próbuje zaobserwować jakieś obiawy ciążowe no ale nic:-( wiec czekam i też już nie mam siły... wchodzisz na nk czy facebook a tu kolejni znjomi mają dziecko...
 
reklama
rozumiem cie abed :tak: u mnie w pracy tez kolezanka w ciazy na fejsie tez itd. ale przyjdzie i na nas kolej!!! a tych objawow ciazy to nie ma co wypatrywac bo mozna nie miec żadnych i byc w ciazy a podobno im wiecej widzisz u siebie takich ojawow tym mniejsze szanse ze jestes ;-)
 
Do góry