reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Ja Wam dam znudzilo!!!!!No ladnie...nawet na forum mnie takie rzeczy spotykaja....Ide pod prysznic i klade sie spac.Dobrej nicy!I spokojnej.A jak cos to sie bede smsowo odzywac :-D I w ogole to nie mialo prawa sie znudzic :wściekła/y: Bo nie i juz!Ja Wam sie przypomne.....Czekajcie....Ja sie doczekam na pewno!:tak::-D
 
Dobrej nocy w sensie :happy2: nie nicy...cokolwiek by to moglo oznaczac :-D I mam nadzieje,ze sie nie odezwe przez pare dni osobiscie :tak: Chociaz do rana to moze wytrzymam....
 
heheh Anja- twoje teksty naprawde rozbrajaja. A wcale cie dzis nie podejrzewalam- tylko twojego poczucia humoru na forum brakowalo
 
Ale śpiochy z Wam drogie panny!!!
Ja wczoraj byłam u lekarza, na szczesnie rozdwojenie czeka mnie w styczniu, tylko zebym sie nie przemęczała to bedzie wszystko ok.
Dzisiaj miałam sen ze przewijałam małego, jak sie obudziłam to czar prysł:)
 
Hej!!
Dla mnie dzisiejsza noc była jakimś koszmarem:wściekła/y:
chyba wszyscy sąsiedzi mnie słyszeli:zawstydzona/y:
tak mnie dopadły skurcz łydki i uda, że darłam się na całego:baffled:
nic nie mogłam zrobić bo nawet nie byłam w stanie sięgnąć do palców stopy żeby ją naciągnąć:baffled:
ból nie do wytrzymania.
do tej pory jak chodzę albo wstaję z łóżka to czuję, że jak nie będę czujna to znowu mnie złapie:wściekła/y:
 
reklama
Czesc wam,
JA dzisiaj tez miałam taką sobie noc, bole krocza i podbrzusza, kiepskie sny itd. Oczywiscie zasnełam dopiero ok 3 bo mi sie wymiotowac chciało i musiałam to jakos opanowac.
Frodus na takie skurcze to szybciutko pomaga jak sie podniesie noge do gory i naciągnać palce w swoją strone (nie podnoszac rąk).
 
Do góry