reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Ja szaleństwa zaczynam być może od 11 września-jak poznamy płeć,na razie nic nie kompletuje,ubranka dla chłopca mam wszystkie i to *2:-D tylko na wyjście ze szpitala bym musiała kupić nowe,a dla dziewczynki też po chłopcach dużo ubranek bym założyła,bo dużo mam uniwersalnych, ale np pół śpiochy w samochody też bym dziewczynce nałożyła i nic by się nie stało:-D

Wózek kupimy pewnie jak się dzidzia urodzi,bo nie planuje dłuższych spacerów w styczniu i lutym,to wystarczy nam nosidełko,ale od października zacznę już kompletować kosmetyki itd.:rofl2:
 
reklama
kaftanikow nie miałam duże, chyba po 3 sztuki ;) za to bodziaków więcej i mi sie bardziej sprawdziły bo sie nie podwijały jak sie malec wiercił.
Ja to muszę sobie kupic płaszczyk zimowy bo swój z ciązy pierwszej dałam znajomej a w poprzedniej po połowie było lato ;) Minus bycia w ciązy w zimie że trzeba zakupić ubranie zimowe w zasadzie góra na pól roku ;) a moze i na 4 miesiące tylko :( . Za to na dziecko mama kombinezon na 62 i na 74 i na 80 :)
Kocyk tylko kupie dla maluszka. U nas to tradycja ze maluszek dostaje swój kocyk polarkowy na wyjście ze szpitala. ma taki Kinia i Kuba teraz będzie miał Adaś ;) już szukam ;) z bobasa mi sie trzymają super mimo prania co chwila przez 3 i 2 lata :)
 
no jedyny plus moich zakupów to ze kupuje juz do roczniaka nie mam oj nie mam ja głowy ale mama nakupowała od groma ciuchów to zsumuje moze sie trafi jakis malutki śpioch :)

kaftan to to samo co pajacyk czym jest kaftan ? mi sie kojarzy ze śpiworem..

muszę jeszcze mame poprosić o uszycie polarkowego kocyka z setką metek dookoła :)
 
A no to juz czaje ze 2 boziaki takie mam na boczku :)
Ale nie dokupuje bodziaka gladkiego wszysyskie 20 mam przez głowke to nic nie bedzie uwierało w pępuszek na wierzch cos cieplejszego i juz bo szafki nie zamknę :)
 
Fajna stronka blue, mi też trochę rozjaśniła, tym bardziej że na dzień dzisiejszy poza niedrapkami nie mam dla malucha żadnych ubranek;-) Ciągle czekam na poznanie płci:-)
 
Pustishi sama później ocenisz co potrzebne a co nie. Rady forumowych koleżanek bezcenne. Ja 5 lat temu również zielona w tych sprawach, właśnie korzystałam z tych wszystkich rad.
Takie koszulki mogą ci się w ogóle nie przydać, podnosząc dziecko, wiecznie będzie się zadzierała i plecki gołe. Rewelacyjne są body z długim i krótkim rękawkiem
Kasia 150491 z tymi ubrankami to różnie. Alanek obsikiwał się i nie raz nas przy przewijaniu. U chłopców wszystko idzie w górę :-D. Nie raz w ciągu jednego dnia 5 razy i więcej musiałam go przebierać
Anisen jestem tego samego zdania co do kaftaników i blizeczek, zawijają się strasznie. Body to rewelacja.
 
koszulki chce wkładać na body te które mam bardzo cieniutkie a co do rozmiaru to i duże i małe sie zobaczy w praktyce...
 
reklama
Do góry