reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki/pokoiki

Doggi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2010
Postów
9 358
Miasto
Zgorzelec
Tak wiec, zakładam wątek pokoi i kącikow naszych bąków :) kto co ma, kto jaką ma wizję ;) i jak nam wyszło :D
Jsk coś do usunięcia wątek :p


Załączam zdjęcie z malowania mebli oli, w pokoju Stacha ;)
 

Załączniki

  • 1414164418832.jpg
    1414164418832.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 222
reklama
No ja niestety czekam na fachowca, ktory ogarnie dziudziuchny pokoj:baffled: aleee wszystko juz mam:) zestaw mebli safari zajaczek firmy klups, kolor pokoiku bedzie jasny bez itd:D Juz doczekac sie nie moge, jak zaczne meble skrecac:-)
 
Andżelika ja, jako ze nie lubię wydawać pieniędzy jak nie muszę to zagonilam starego do roboty :D szlo mu jsk krew z nosa ale jaka oszczędność, no i u męża tez satysfakcja :)
U mnie miał być bez i brąz ale znalazłam x szarym, niebieskim i dodatki pomarańczowe i jasno zielone i ze starym stwierdziliśmy ze to to :)
 
Bada ja też nie ;) ale jsk zobaczyliśmy spodobało nam się i jest ;) tylko muszę jakieś porządne światło zrobić bo mimo że kolory jasne dość są to mi wiecznie wszędzie za ciemno ale to chyba przez moją slepote bo T uważa że mnie pogielo :p
 
no niestety u mnie jest taka sytuacja ze trzeba robic remont, bo niesteyy stan nie jest za ciekawy:/ ja tym bardziej nielubie wydawac kasy bo jej nie mam:/, nie wiem kto te pieniadze wymyslil:/
 
O fajnie ze sie ten temat pojawił bo jestem na etapie remont/urzadzanie i chwilami szukam inspiracji i dobrych pomysłów:-)

U na własnie zakończyły sie gładzie , malowanie i montaż paneli. Sciany w kolorze rozbielona pistacja + panele jasne drewno. Szafe , łóżeczko i fotel dopiero będziemy zamawiac ale raczej w kolorze białym .Dodatki będą chyba żółte / kremowe/zielone.
Generalnie od dwóch tygodni mam sajgon w domu przez ten remont a tu jeszcze trzeba odmalowac koloryfer i przywiercic karnisz i lampe nie mówiac juz o kontaktach.Do tego głowe mi zaprzata mysl ze tyyyle jeszcze rzeczy trzeba kupic dla malucha . Chyba zaczynam sie w tym gubić.:wściekła/y: IMG_1749[1].jpg
 

Załączniki

  • IMG_1749[1].jpg
    IMG_1749[1].jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 282
Groszq no u nas tez jeszcze kupę roboty, łóżeczko do pomalowania, karnisz kupić o zamontować, fotel trzeba do tapicera oddać i jeszcze takie jakieś pier.doly wystroju :/ to czego nie lubię
 
ale fajnie, że powstał ten temat :tak:

ja na razie nie mam co pokazać, bo dzieć będzie z nami w sypialni, do której muszę kupić kołyskę no i ciągle kombinuję gdzie ulokować przewijak z komodą (której jeszcze nie mam i nie mam pojęcia, skąd ją wziąć).

pierwsze miesiące będą w sypialni, a później musimy jakoś przemeblować pokój młodego, który obecnie wygląda tak:

WP_20140928_004.jpgWP_20140928_003.jpgWP_20140928_005.jpg

gdyby komoda miała być w pokoju młodego, to myślę postawić ją obok drzwi, łóżko ustawić pionowo do ściany z obrazkami pod tym wiszącym regałem z książkami i pierdółkami, między łózko i szafę wstawić jeden z tych regałów co teraz stoją obok drzwi. ale sama nie wiem. jeszcze bardziej zagracony ten pokój będzie :baffled:. z drugiej strony trochę irytuje mnie fakt obecności przewijaka i potrzebnych rzeczy dla niemowlaka w innym pokoju niz on sam będzie. chyba głupie rozwiązanie, co?


już się nie mogę doczekać Waszych ukończonych pokoików/ kącików :tak::tak:
 

Załączniki

  • WP_20140928_004.jpg
    WP_20140928_004.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 292
  • WP_20140928_003.jpg
    WP_20140928_003.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 288
  • WP_20140928_005.jpg
    WP_20140928_005.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 278
reklama
hmm a nie brałas pod uwage przewijaka zakładanego na łożeczko? i np. zamiast duzej komody małą szfeczke na potrzebne przybory . Ja zrezygnowąłam z komody bo nie chce zagracac pokoju, przewijak zainstaluje na łozeczku w małym pokoju a młody jak sie urodzi to tez bedzie spał z nami w sypialni na łóżeczku dostawnym do naszego i tam od wypadku bedzie mata do przewijania a grubsze sprawy bedziemy załatwiac w "jego pokoju" na przewijaku


poza tym Sprite, nie głupie rozwiązanie, każdy orze jak może :) trzeba sobie jakoś radzić. Nie każdy ma 300 metrowy dom i salony jak w wersalu ;-)
 
Do góry