reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Witajcie, Chciałabym przedstawić Wam nowo powstałą markę- Lullu. Pod marką Lullu sprzedajemy wysokogatunkowe komplety poszewek na pościel niemowlęcą, poszewki na "jaśki", nietracące fasonu ochraniacze, kocyki z łączonych materiałów- bawełny i minky z Shannon Fabrics oraz kołderki z poduszką, z wypełnieniem do wózków lub kołysek. Wzory na tkaninach zaprojektowane i wydrukowane są na nasze zamówienie, a materiały , z których uszyte są nasze produkty są wysoko gatunkowe, posiadają certyfikaty Oeko- Tex 100. Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się na stronie internetowej lullu wraz ze szczegółowymi opisami. Zapraszamy serdecznie- Sklep Lullu
 
Witam młode mamusie

Jestem lipcówką 2011 i lipcówką 2014 :-)

Wyprzedaję rzeczy z których nie korzystają już moje dzieci.
Może którejś z Was się przyda. Mam do sprzedania laktator ręczny avent z butelkami i pojemnikami na pokarm, matę edukacyjną Tiny Love (super fajna), bujaczek Fisher Price, zabawki.
Póki co jedna aukcja na allegro ale będzie więcej. Dla forumek ew sprzedaż po kontakcie na PW

Pan Metka, Pan Gryzak, Pani Szeleścik (5241515450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
jak u Suseł ,nowy fotelik kupiliśmy po pierwszych urodzinach (prosiliśmy gości o kaskę na ten cel,zamiast prezentu :tak:to przy drugim,bo przy pierwszym nie mieliśmy auta) teraz mam nadal ten sam Mikołajowy i czeka na Gniewka
 
Z Tosią już na wakacje jechaliśmy z większym fotelikiem, teraz też raczej nie będziemy brać fotelika od wózka, tylko zamontujemy już fotelik po Tosi.
 
reklama
reklama
Do góry