reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hejka

Kurcze mój net odmawiał mi prposłuszeństwa:(( U nas ok, ja trochę pracuje (pazurki,rzęsy), jeździmy działka plaża,Remont kuchni wkoncu dobiega końca,jeszcze tylko meble i dodatki i bedzie gotowa:)) Dzieci jak to dzieci troche ciagajace nosem ale lataja i szaleją:)))
 
hejka

mama poli gratuluje:)) oby juz bez pieluszki było:))

a co u nas, ostatnio pisałam ale z telefonu i nie wiem dlaczego zawsze jak pisze z niego mam problem aby się ukazało na forum:/ A tak to skończyło sie plażowanie , zwiedzanie, teraz robimy remont kuchni a za kare zepsuła nam się pralka:// masakra czekam czy ubezpieczyciel mi naprawi bo gwarancja serwisowa mineła a kupiłam przedłużenie ale to wtedy inni naprawiaja za zgoda ubezpieczyciela.jak się zgodza to i tak 3-4tyg bede czekac na naprawe jak nie to nie,a najgorsze ze nie wiem ile będę czekać na odpowiedź , porażka:(((
Już nie długo szkoła,troche odpoczne od młodych:) choć zacznie się ranne wstawanie lekcje:( i paskudna pogoda:(( która jest najgorsza bo nic sie nie chce:((((
 
Takkk Dziewczyny! Udało się :-D W środę zaczęłyśmy, a w piątek po południu już Pola "zrozumiała" o co w tym wszystkim chodzi. Jestem z Niej bardzo dumna! Nawet wczorajszą 12-godzinną podróż przeżyliśmy bez niespodzianek :-)

Najbardziej rozwala mnie:
P: -Siusiu, siusiu!
Idziemy do łazienki, P. siada na nocnik. Po chwili wstaje. Nocnik pusty.
ja: - gdzie siusiu?
P: Bąk :-):-D:-)
 
Mam 16 miesięcznego synka i chętnie bym się umówiła na spacer do Kasprowicza z innymi mamami i maluszkami w podobnym wieku :)
Spacery w grupie są przecież fajniejsze :)
 
Nie umarło! Zaraz je trochę rozruszamy. Jak u Was Dziewczyny? Przyszła jesień, robi się zimno.. Brrr... Do tego ta paskudna zmiana czasu, która totalnie wybiła mnie z rytmu :cool:
Wasze Pociechy chodzą/chodziły do przedszkoli publicznych, czy prywatnych? Napiszcie Wasze wrażenia i ceny czesnych :tak:

Buziaki :-)
 
reklama
Heej Mamusie:)

W końcu mogę zaglądać i pisać ,komp powrócił w domowe zacisze:)

feelis
witaj :) zapraszam na herbatke:) ja nie daleko Kasprowicza mieszkam:)

A co u mnie chłopaki chodzą do szkoły ja miedzy czasie pilnuje dziecka do tego pazurki i rzęski nadal robie. i tak w kółko ,czas leci jak szalone.Zaraz ferie zimowe, zwariuje hehehe

A co u Was?????
 
Do góry