reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla Pań Wychowawczyń- jakie ??

reklama
Rodzice sami sobie stwarzają problemy. Moje dziecko kończy teraz 4 klasę i nauczyciel dostanie fotoksiążkę ze zdjęciami dzieci, takie gotowiec z Empik Foto, trzeba było tylko zebrać odpowiednią liczbę fotek. Moim zdaniem całkowicie pozbawione sensu jest kupowanie prezentów za dużą kasę. Słyszałam, że w niektórych szkołach rodzice składają się o 50 zł i więcej. Chore.
 
Błagam, nie kupujcie pierdół! Każdy ma inny gust i coś, co się będzie podobało Tobie lub innej mamie, niekoniecznie spodoba się nauczycielce. Długopisów/kubków/zdjęć, to ona ma pewnie już sporo. Jak już musicie coś kupować, to niech to będzie jakiś voucher, to będzie mogła sama sobie wybrać co jest dla niej najlepsze i pewnie dłużej będzie wspominała, że dostała to od tej konkretnej klasy i będzie to wzbudzało więcej pozytywnych wspomnień. Takie jest moje zdanie. Eleganckim prezentem możę byc ewentualnie coś z ceramiki. Jak ceramika Bolesławiecka
Ewentualnie zaplanujcie za te pieniądze spotkanie klasowe z nauczycielką za rok. Będzie miło i jej i uczniom spotkać się po pewnym czasie, podzielić nowymi doświadczeniami czy powspominać stare czasy.
 
Ostatnia edycja:
Błagam, nie kupujcie pierdół! Każdy ma inny gust i coś, co się będzie podobało Tobie lub innej mamie, niekoniecznie spodoba się nauczycielce. Długopisów/kubków/zdjęć, to ona ma pewnie już sporo. Jak już musicie coś kupować, to niech to będzie jakiś voucher, to będzie mogła sama sobie wybrać co jest dla niej najlepsze i pewnie dłużej będzie wspominała, że dostała to od tej konkretnej klasy i będzie to wzbudzało więcej pozytywnych wspomnień. Takie jest moje zdanie. Eleganckim prezentem możę byc ewentualnie coś z ceramiki.
Ewentualnie zaplanujcie za te pieniądze spotkanie klasowe z nauczycielką za rok. Będzie miło i jej i uczniom spotkać się po pewnym czasie, podzielić nowymi doświadczeniami czy powspominać stare czasy.
A skąd wiesz, że będzie jej miło się spotkać po roku z osobami, z którymi już od roku nie miała kontaktu, a wcześniej ten kontakt był wyłącznie służbowy. Po roku to będzie miała inną klasę na głowie. Nauczyciele dużo powtarzają, że są obłożeni pracą, że biorą pracę do domu, a tu jeszcze weź znajdź czas na spotkanie z uczniami. A to pełnoletnie osoby? Pełnoletnie będą wolały pójść gdzieś same, a nauczycielka z dziećmi niebędącymi jej uczniami - w terenie - no też nie wydaje mi się, żeby to się odbyło.
Kiedyś dawało się kwiaty i mówiło dziękuję, i tyle.
 
Do góry