reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę starsi uczniowie

akia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2004
Postów
24
Wiem, że na razie mało tu mam, ale może z czasem dołączą i ze starszymi dziećmi :wink:

Mój Konrad chodzi do 4 klasy, jest mądrym chłopcem ale niestety leniuszek z niego. Przez pierwsze 3 lata szkoły nie było większych problemów i co roku przynosił tarczę wzorowego ucznia.
W 4 klasie mamy troszkę problemów, na razie najwięcej z ortografią :? . Najbardziej lubi matematykę (to chyba po mamie :D ), ale też czasami myli się w zadaniach, bo większość rzeczy liczy w pamięci, nie ma czasu i nie chce mu się :?

Najchętniej całe życie spędziłby przed komputerem, ale na szczęście mama w necie często siedzi :twisted:
Zaczyna też coraz bardziej się buntować i coraz częściej jest na "nie", jego ulubione słówko to "zaraz" lub "później"... wrrr
33.gif


Jeśli są tu mamy troszkę starszych dzieciaczków to napiszcie. Powymieniamy doświadczenia :wink:
 
reklama
"Starsze" stażem Mamy pogadajmy! Właśnie tu bobrowałam w poszukiwaniu możliwości wymiany myśli z mamami (lub "tatami") starszych dzieci. Akia, mój Kuba jest w V-tej klasie ale główny problem ten sam: komputer. Tylko pytanie co to znczy? Mnie niepokoi to, że Kuba chce przede wszystkim grać w gry. Teraz już nie mam czasu o tym pisać, ale napiszę, bo komputer, to tylko hasło, a zagadnień cała masa. Na razie. Ach! Wspomnę tylko, że drugi synek to Szymek - lat 5,5.
Pa. Kaśka
 
Zapraszam Kasia w wolnej chwili na pogaduszki, może się zarejestrujesz to w razie potrzeb pogadamy i na priv :wink:
 
Akio! To ja Kaśka. Bardzo się cieszę, że chcesz ze mną porozmawiać, tylko ja dostęp do internetu mam tylko w pracy, więc nie za dużo mogę. Chociaż ciągnie mnie jak nie wiem co i muszę się ostro hamować. Chyba mogłabym popaść w uzależnienie. A co dopiero mówić o dzieciach. No i jak piszę to z doskoku.
Na razie nie kroi mi się możliwość posiedzenia przynajmniej z pół godziny. Pozdrawiam. Kaśka
 
Hej!
Ja jestem mamą wspaniałej dziewczynki, która chodzi obecnie do 5 klasy.
Moja Ania na razie odstawiła komputer na rzecz książek z Harrym Potterem.
Moje maleństwo też wchodzi w okres buntu i złości.
Niedługo urodzi nam sie drugie dziecko - chłopczyk.
 
gosiek289 pisze:
Moja Ania na razie odstawiła komputer na rzecz książek z Harrym Potterem..
Witaj!
To widzę, że mamy starsze dzieci w tym samy wieku ;)
Mój Konrad owszem Harrego też czyta, wszystkie części na bieżąco, ale komputerowi niestety nie odpuszcza, jęczy codziennie, wrrrr :mad:

Gratuluję maleństwa, u Ciebie będzie jeszcze większa różnica niż u mnie, ale dziewczynki są opiekuńcze to na pewno Ania bardzo Ci pomoże przy maluszku :)
Konrad niestety niezbyt chętnie zajmuje się bratem ::)
 
Nam Ania cały czas jęczała, że jest jedynaczką i prosiła nas o rodzeństwo. W tej chwili jest szalenie zadowolona ( ciekawe jak długo ;)), że będzie miała brata.
Na wstępie jednak obiecała, że pieluszek nie będzie zmieniać.
A czy twój Konrad tez jest teraz w V klasie?
A faktycznie różnica to u nas i u was jest dość spora. :D
Ja mieszkam we Wrocławiu.
 
Tak Konrad jest teraz w 5 klasie, ten wątek zakładałam jak był w 4 ;)
I też zawsze bardzo chciał rodzeństwo a konkretnie brata, ale teraz to różnie z tym bywa ;D
Wiadomo już nie jest synkiem mamusi i tatusia, między nimi jest różnica 9 lat.
A mieszkamy całkiem niedaleko od Ciebie dokładnie w Lubinie :D
i nasz tata pracuje we Wrocławiu więc czasem bywamy w Twoim mieście. ;)
 
reklama
No to nieźle!
Mój mąż też ma jakąś dalszą rodzinę w Lubinie. A więc nasze miasta sa trochę powiązane.
U nas spora różnice będzie - szok - prawie 12 lat.
A Ania bardziej chciała mieć siostrę - ale jak na USG wyszedł chłopiec to stwierdiła, że też będzie fajnie - przynajmniej będzie mogła bawić się samochodzikami bez skrępowania.
 
Do góry