reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydz i brak echa zarodka. Czy to zle ??

dorota1225

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2010
Postów
67
Miasto
warszawa
Dziewczyny mam mały problem byłam dzisiaj na USG i Pan mi powiedział ze nie ma jeszcze echa zarodka. Pęcherzyk jest 18mm. Licząc od okresu to jest 7-8 tydz. jednak mam nieregularny okres i pan doktor powiedział ze to możne być wczesna ciąża. za tydz mam przyjść ale się martwię.. Jest czym??
 
reklama
Jak masz nie regularne miesiączki, nie płacisz nie masz bólu silnego w podbrzuszu to ja bym się jeszcze nie martwiła.
Wiem, że się stresujesz. Miałam podobny przypadek i niestety happy endu nie było. Ale ja miałam w miarę regularne miesiączki i silny (naprawdę silny) ból w pachwinach.
&&&& żeby za tydzień piękny zarodek był.
 
Nie mam plamień ani mnie nic nie boli.. Staram się myśleć pozytywnie... lekarz powiedzial tez ze może to być wczesna ciąża dlatego nic nie widać..
Współczuje bardzo... :(
 
ja w pierwszej szczęśliwie donoszonej ciąży też tak miałam ciąża była poprostu młodsza :) tylko mój lekarz na 1 usg nie powiedział mi nic tylko że ciąża jest i jest ok, dopiero po latach się dowiedziałam że nie był wtedy pewien czy wszystko było ok bo był widoczny tylko pęcherzyk. Trzeba mieć nadzieję bo zamartwianie się naprawdę nic nie da!!!
W drugiej ciąży poronionej w 7/8tygodniu podobno było echo płodu ale zaczeło się krwawienie i dzień później już echa nie było.
 
To dobrze jesli nie masz żadnych niepokojących objawów i tak jak piszezz może być wczesna ciąża. Zamartwianie się nic nie da. Trzeba być dobrej mysli:)
 
A dobry sprzęt ma?
Ja miałam podobnie w pierwszej ciąży. Pęcherzyk 22 mm czyli już ogromny a w środku nic. N9ejeden lekarz już by przekreślił tą ciąże, ale mój stwierdził, że nic straconego i tego samego dnia w jego prywatnym gabinecie na porządnym usg uwidocznił się zarodek 7 mm.
Wiele zależy od jakości sprzętu.
 
Witajcie,

Ostatnia miesiączka 2.01... Pierwsza Beta z dnia 5.02 wyniosła 314,3 natomiast kolejna 9.02 już 3654...

Wczoraj odbyłam pierwszą wizytę u ginekologa. Za mną usg dopochwowe... Ciąża 5 tyg i 5 dni. Naczytałam się do tej pory tak wiele, że szczerze myślałam, że w 5 tyg już zalążek maluszka będzie widać, a tutaj sam pęcherzyk (11 mm średnicy), pęcherzyk żółtkowy (ys śr 4mm), no i echa zarodka nie uwidoczniono.

Pani ginekolog zasugerowała, że za 2 tyg mogę przyjść, aby ponownie wykonać usg i wtedy już powinno widać więcej... Czy rzeczywiście tak może być i jest to normalne? Czuje sie dobrze nie mam boleści, plamien , nic...
 
Dziewczyny uszy do góry, ja byłam na usg w 6t.i6 dniu i cóż...pęcherzyk plus ciałko żółtkowe bez echa zarodka, moja genialna lekarka wzięła pod uwagę że poprzednio było puste jajo płodowe stwierdziła że mam przyjść za dwa tygodnie ale się nie nastawiać...3 dni później zaczęłam trochę plamić pojechałam na izbę i tu niedość że widać zarodek to nawet jest tętno.
Ja wiem jakie to trudne ale naprawde może być dobrze;-)
 
reklama
Witajcie,

Ostatnia miesiączka 2.01... Pierwsza Beta z dnia 5.02 wyniosła 314,3 natomiast kolejna 9.02 już 3654...

Wczoraj odbyłam pierwszą wizytę u ginekologa. Za mną usg dopochwowe... Ciąża 5 tyg i 5 dni. Naczytałam się do tej pory tak wiele, że szczerze myślałam, że w 5 tyg już zalążek maluszka będzie widać, a tutaj sam pęcherzyk (11 mm średnicy), pęcherzyk żółtkowy (ys śr 4mm), no i echa zarodka nie uwidoczniono.

Pani ginekolog zasugerowała, że za 2 tyg mogę przyjść, aby ponownie wykonać usg i wtedy już powinno widać więcej... Czy rzeczywiście tak może być i jest to normalne? Czuje sie dobrze nie mam boleści, plamien , nic...
Jak sie zakonczylo u Ciebie? Mam tak samo 😛
 
Do góry