reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

6 tydzień, plamienie i USG niewidoczne

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Mamusiasynusia, 17 Listopad 2007.

1. Mamusiasynusia

Mamusiasynusia Mama Mateuszka i Oleńki

Witajcie.
    Jestem w 6 tygodniu ciąży, 5 dni temu miałam USG i było wszystko ok. Wczoraj dostałam plamienia i byłam u gina na USG. Gin stwierdził, że fasolka nierozwija się tz. prawie jej nie było widać. Powiedział, że prawdopodobnie ciążą obumarła. Kazał czekac na poronienie. Narazie mam tylko lekko podbarwiony sluz i nic więcej. Czy jest szansa, że na USG źle było coś widać? Czy moja dzidzia może jescze żyć?? Czy może któras z was tak miała??

2. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

przede wszystkim nie denerwuj się, bo tym nie pomożesz, a tylko zaszkodzisz Maleństwu. Pierwsze USG wykonuje się ok.6-8tygodnia, wcześniej niewiele jest widać, więc pozostaje Ci czekać do następnego badania (powinno nastąpić po 4tygodniach, jeśli nic nie będzie sie działo po drodze). Idź najlepiej do innego lekarza, żebyś miała pewność co się dzieje. Powodzenia!!

3. reklama
  4. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

:blink: idź czym prędzej do innego lekarza!

5. SAMINA

SAMINA New Member

Nie denerwuj sie , u mnie w 6.5tyg tez nic nie bylo widac.
    Jest duza szansa,ze wszystko jest OK.
    Trzymam kciuki!

6. Mamusiasynusia

Już dziewczynki nie ma szansy - poronienie już się zaczeło.

7. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

Bardzo Ci wspolczuje:-(

8. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

ojjj przykro nam bardzo!!!jesteśmy chociaż myślami z Tobą!!!

9. Mamusiasynusia

Dziękuje wam kochane.

10. reklama
  11. nenius

nenius Przyjaciółki 2008

Bardzo Ci współczuję. Trzymaj sie jakoś. Mam nadzieję, że znajdziesz oparcie w rodzinie.

12. Mamusiasynusia

Ja nic juz nie rozumiem - plamienie ustało całkowicie.
    czy mozliwe sa takie plamienia w ciąży?

Poleć forum