reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny - ja dziś zrobiłam jednak to amnio, chyba nie wyobrażałem sobie tak żyć dalej w niepewności. Na wynik mam czekać 3 -4 tygodnie. Dodatkowo zrobiłam tez MLPA, chciałam Fisha ale lekarz ze mi powiedział, ze żeby przypieszyc mogą zrobic właśnie MLPA. Dodam, ze lekarz powiedział ze to badanie daje 100% dla trzech trisomii, ale genetykiem pózniej powiedział, ze to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo wynik i tak nie jest miarodajny... Nie wiem już sama, każdy mówi cos innego. I teraz to czekanie najgorsze...

Goniaz - Ty jesteś już chyba najbliżej wyniku, mam nadzieje ze będzie pozytywny. Potrzebujesz dać nam trochę optymizmu na tym wątku
 
Megi, dlatego ja wolałam odczekać swoje i mieć 100% pewności.
Póki co nikt jeszcze nie zadzwonił w sprawie wyniku, ja planuję zadzwonić w pt, może czegoś się dowiem.
Mam ogromną nadzieję, że to będą dobre wieści.
 
cały czas na coś czekamy... Ja aktualnie czekam na termin amniopunkcji, lekarz kazał dzwonić dzisiaj, ale jeszcze nie wiedział, moze jutro będzie wiedział. jednak wstępnie powiedział ze raczej nie przysżły tydzień a jeszcze następny aż będę miała skończony 15 tc. :sorry2:
 
reklama
Aparatka, no to czekanie jest męczące. Jednak pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.
Lekarz dobrze Ci radzi- w 15- 16 tyg. Jest już sporo wód płodowych i można bezpiecznie przeprowadzić amnio.
 
Do góry