reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Witam czy któraś z Was wie ile czeka się na wynik w Genomie w Rudzie Śląskiej? Czy to zwykle 3 tygodnie czy 21 dni roboczych? Dzisiaj mija 3 tyg od amniopunkcji iż niecierpliwością czekam na wynik. I czy to prawda że jak coś jest nie tak to dzwonią wcześniej, bo słyszałam że im dłużej się czeka tym lepiej...
 
reklama
Codziennie wchodzę, żeby przeczytać jakieś dobre wiadomości a tu cisza... chyba część czeka na wyniki. Ja dzisiaj jadę na 16 na amniopunkcję... Dostałam duphaston na 5 dni i nospe forte. Trzymajcie kciuki :) Dziewczyny ile czekałyście na wyniki Fish-em???
 
Już po, ból mały ale mało przyjemne, czułam jak warstwę po warstwie się przebija. Mała się strasznie ruszała więc trochę trwało uspokojenie jej. Teraz dwie doby są podobno decydujące, jak będzie ok to nic już nie powinno się wydarzyć. Natalka11 mam nadzieję, że u mnie też w piątek wyniki się pojawią ale mój materiał jedzie dopiero jutro rano do warszawy.
 
witam
załamka...usg ok...a po pappa runął świat...trisomia 1:97
sad.gif

Na amino nie pójdę,za dużo do tej pory sie działo w tej ciązy.....
 
Zdrowa dziewczynka! ☺przyszły wyniki. Powikłań po amniopunkcji póki co brak ☺Venicce ja miałam 1:72 zd i idealne usg, pappa tez mi zafundował koszmar. Zrobiłam amnio bo wiem że nie wytrzymałabym w niewiedzy do końca ciąży. Ale wiem, że zabieg jest inwazyjny, w końcu cię kluja igłą gruba i długą jak dla konia. Jednak wszystko pod usg i dzisiaj podobno odsetek poronien nie przekracza nawet 0,5%. Jeszcze masz testy nifty nieinwazyjne, jednak bardzo drogie. Ale zawsze też dadzą jakąś odpowiedź.
 
Nie chcę aminopukncji...od początku miałam same problemy w ciazy,znając moje szczęście amino lepiej sobie darować....
Wiem po prostu że badanie krwi pogrązyło te wyniki....ale jak poczytałam że własnie - jak się łyka progesteron może byc już źle z wynikami...a ja garsciami duphaston ehhh...do tego anemia i cholera wie co.....
Wczoraj miałam mega dolinę.....miotało mną na prawo i lewo ;/
 
reklama
Venicee - miałam dokładnie ten sam wynik jak Ty, tez przyjmowałam Duphaston tonami... Jesli umiesz przestawić sie na pozytywne myślenie i zapomnieć o tym teście, zrób to. Powodzenia, jestem przekonana ze Twoje dzieciątko jest zdrowe.
 
Do góry