reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aniolek,Diabelek naszych dzieci CHARAKTEREK

pokazuja rozki:-D
ludzie chyba maja taka meltalnosc,zawsze spogladaj kiedy w poblizu placze dziecko,ja nie zwracam uwagie i nie przejmuje sie co mysla:no:

Ja na razie moge powiedziec ze Nataka wciaz jest aniolkiem,czasmi zdazy jej sie potupac nozka,ale mija to po 10s,szybko sie uspokoja i to mnie cieszy
 
reklama
Weronika aniołkiem nie jest... jak się złości i chce kogoś ugryźć, a nie trafi, to gryzie siebie w ramię :confused: taka mała złośnica
 
moj tak, jak Wiktor Kropecki. Piszczy i wrzeszczy zamiast sprobowac.
Ale generanie to raczej Aniolek. Rzadko placze. Przestal gryzc. Duzo sie rusza, dlatego w ciagu dnia jestesmy na dworze jakies 5-6godzin. Teraz bedzie mniej, bo zimno...
 
reklama
moja corka zaserwowala nam wczoraj atak wrzasku, a ze glosik ma mocny myslalam ze zwariuje, po prostu po powrocie z PL nie chciala spac w swoim pokoju, po kazdym moim wyjsciu z jej pokoju byl nieopisany wrzask, o 23.00 wyladaowala u nas w wyrze
dzis zastosowalam stara metode, jak ja uczylam samodzielnego zasypiania, i zasnela bez marudzenia w 30 minut, mam nadzieje ze za kilka dni wroci do swojej rutyny
 
Do góry