reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 008
U mnie- 1 raz bez zabezpieczenia, z koncem w srodku w okolicach owulacji :p
Szczególnie nie bylo starań o dzidzie, tak sobie na spontana zrobiliśmy aktualnie 7 tygodniowa Dzidzie :)
 
reklama
W drugim cyklu starań, niestety poroniłam w 9 tygodniu. Potem 3 miesiące przerwy i znowu w 2 cyklu, do tego w towarzystwie ponad pięciocentymetrowej torbieli. Pani ginekolog wyniośle stwierdziła, że nawet gdybym zaszła to przy takiej torbieli ciąża się nie utrzyma. Ciąża przebiegła bezproblemowo a jak obecnie cieszę się synkiem, który już niedługo skończy rok.:-)
 
nie, torbiel pojawiła się już po poronieniu (miałam łyżeczkowanie macicy). Nie dostałam okresu a test wychodził negatywny wiec poszłam do lekarza i na usg stwierdzono torbiel.Wtedy to właśnie ginekolog mnie "uświadomiła" że nie mam szans na ciążę :-DZaszłam w następnym cyklu
 
o pierwszego staralismy sie 5 miesiecy po odstawieniu hormonow a z druga poszlo ekspresowo.. nawet nie zjadlammopakowania hormonow do konca. sama nie wiedzialam czy chce juz drugiego dziecka czy jeszcze nie.. moj maz poprostu schowal mi tabletki wzielam z opakowania tylko 8 a kolejnego krwawienia juz nie mialam bo bylam od razu w ciazy..
 
Jeden jedyny raz, gdy zaszaleliśmy z Mężem i się nie zabezpieczyliśmy. To wystarczyło, by dzisiaj stuknął mi 6 tydzień ciąży ;-)
 
reklama
Do góry