reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

reklama
Po ciąży dostałam limetic ale odstawiłam bo non stop miałam krwawienia i plamienia więc obecnie jedynie prezerwatywa. Naczytałam się jakie konsekwencje mogą mieć tabletki i już sama nie wiem czy się pchać w tabletki czy szukać czegoś innego
 
Ja po ciążach zdecydowałam się na spiralę miedzianą. Naczytałam się dużo na ten temat i bałam się zaryzykować, ale stosuję od roku i skutków ubocznych nie mam żadnych. Dłuższych i bardziej bolesnych miesiączek również nie mam, co podobno jest normą. Przez pierwszy miesiąc po założeniu czasem mnie brzuch bolał, ale później nic. Super sprawa. Nie trzeba pamiętać, nie trzeba nic brać - a działa.
 
Jeśli w ogóle nie zamierzasz nigdy więcej być w ciąży, to osobiście polecam wazektomię. Absolutnie święty spokój, Twój organizm jest kompletnie wolny od ingerencji chemicznych czy fizycznych i do menopauzy macie spokój, w zasadzie sto procent. Tylko musisz być pewna, że nigdy nie chcesz być w ciąży. Jeśli jesteś - z całego serca polecam taki zabieg. Pozdro! :)
 
reklama
reklama
Do góry