reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA

reklama
a niby czemu? przeciez to zalezy od intensywnosci karmienia. doczekasz sie, doczekasz - przeciez juz karmisz rzadziej. a jak masz watpliwosci to skonsultuj sie z lekarzem - na pewno nie zaszkodzi
 
Anna, nie masz powodu sie niepokoić, ja od jakiegoś czasu probuję Natalce ograniczyć karmienie moim mlekiem, więc w sumie mogę dostać, ale w całkowitej normie jest i to, że niektóre maja szybko jak i to, że niektóre mają późno.
 
Jak juz tak mowa o okresie to ja juz mialam normalnie pare miesiecy i teraz od 2 miesiecy cisza, robilam dwa testy i jedna krecha, zadnych objawow ciazy nie mam takze nie mam pojecia czemu, w czwartek ide do ginka
tez mnie to troszke niepokoi
 
Witam serdecznie ja mam małe pyt dot tabletek anty czy jeśli wezmę tabletkę przeznaczoną na dzień 21 w dzień 3 czy 4 stanie sie , starcą one swe działanie czy nastąpią jakies komplikacje ?? bardzo proszę o porade z góry dziękuje i pozdrawiam
 
o kurcze szukam takich co sie chudnie bralam kiedys tabletki ale zgrublam i odstawialm a teraz nie moge dosc do swojej wagi,dlatego boje sie siegnac znow po tabletki
 
reklama
Witam -ja brałam Diane 35 ,super wpływają na cerę,nie tyłam po nich i miałam regularnie okres.Przepisywano mi po 3 opakowania ,a potem nawet lekarze rodzinni ,niekoniecznie ginekolog.Ale powinnaś badać się co jakiś czas i regularnie robić cytologię.
 
Do góry