reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Astma u dzieci

Ostatni raz pisałam tu bardzo dawno temu. Mój syn też ma (miał) astme. Przynajmniej raz w miesiącu był chory i słychać było jak mu się zaklejały oskrzela. W tamtym roku poszedł pierwszy raz do przedszkola i myślałam, że zaraz będzie chory. O dziwo od tamtego roku nie był chory ani raz. Przestał brać wziewy i bierze tylko witaminy. Cały czas jeździmy na wizyty do pulmunologa.
 
reklama
My mamy astmę umiejscowioną w gardle.Migdały małej są wielkości 3 dużych ziemniaków. W tej chwili ostro pokasłuje i przydusza się w nocy. W poniedziałek ma zabieg w szpitalu dotyczący podcinania migdałów. Co powinno z czasem wyeliminować podduszanie. Modlę się wręcz, żeby ją do tego zabiegu przyjęli. Szanse są jednak minimalne. Jest w kiepskim stanie i mogą ją przez te ataki kaszlu odrzucić. Trzymajcie kciuki.
 
Hey pisalam tu jakis czas temu balam sie ze moj syne ma astme bo kaszlał 4 miesiace kaszel skonczyl sie zapaleniem pluc okazalo sie ze nie ma zadnej astmy bo kaszel po wyleczeiu z zapaleia pluc zniknął i juz pol roku cisza ....a te kaszel ie wiadomo dlaczego byl prawdopodobie byl zle wyleczony z zapaleia oskrzeli i dltego kaszlał az wdało sie zapaleie pluc
 
osobiście polecam leczenie za pomocą inhalatorów. Jednym z najlepszych dostępnych jest inhalator pro sanity. Jest on uniwersalny. Można nim stosować wszystkie leki nawet te oleiste
 
Witam Drodzy Forumowicze,
jestem studentką II roku Biotechnologii Medycznej na Uniwersytecie w Łodzi. Zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która skierowana jest do rodziców dzieci w wieku 3-7lat. Ankieta dotyczy wpływu infekcji na częstotliwość występowania astmy i jest mi potrzebna do mojej pracy magisterskiej.
Ankieta jest krótka i nie zajmie więcej niż 6minut.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1m-nYJgacLWuHl7Oh3l84s_AUPAKBi_jJ31GXdZ8_2Rk/viewform

Pozdrawiam!
 
Astma u dzieci nie jest taka rzadka. W sieci możecie przeczytać sobie, że występuje obecnie u ok 10% dzieci. W wiekszości przypadków ma to podłoże alergiczne ( 80%). Pozostale 20% ma podłoże niealergiczne.
Astma jest u wiekszości jedynie stanem chwilowym. Leki powinny być dobrane konniecznie przez lekarza ponieważ jest ich wiele a każde dziecko jest inne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry