reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Autyzm poszczepienny..zakażenie rtęcią.. Mamy pomóżcie..

Dzastina :-:)-:)-(...
My tez podjęliśmy decyzję o nieszczepieniu naszej córeczki po wystąpieniu NOPu po pierwszym szczepieniu.
Na wątku "Sa rodzice,ktorzy nie szczepią..." opisałam naszą wojnę ze służba zdrowia....teraz mamy ultimatum - ostateczny termin wyznaczony na 14 marca,a potem kieruja sprawę dalej...:-:)-:)-(.
Dlaczego chcą mnie zmusic do wstrzyknięcia dziecku takiego świństwa????:-(
Trzymaj się.:****

Jest tu na forum mama, która wygrała z Sanepidem - ona na pewno Ci pomoze, jak to wszystko przejść. Ja tez na nią liczę, bo i mnie pewnie niedługo zaczną gnębić.
 
reklama
Dzastina :-:)-:)-(...
My tez podjęliśmy decyzję o nieszczepieniu naszej córeczki po wystąpieniu NOPu po pierwszym szczepieniu.
Na wątku "Sa rodzice,ktorzy nie szczepią..." opisałam naszą wojnę ze służba zdrowia....teraz mamy ultimatum - ostateczny termin wyznaczony na 14 marca,a potem kieruja sprawę dalej...:-:)-:)-(.
Dlaczego chcą mnie zmusic do wstrzyknięcia dziecku takiego świństwa????:-(
Trzymaj się.:****

UWAGA!!!! WSZYSTKIE MAMY, KTÓRE MAJĄ PROBLEM Z SANEPIDEM proszę o kontakt na prv z mailem, albo prośbą o numer telefonu. Ja nie szczepię 2 córek i wygrałam walkę z sanepidem w sądzie. Głowa do góry! Uda się!
 
Witam was.

Jestem mamą 4 letniego Czarka..
Po skrócie opowiem wam nadza historię..
Czarek urodził sie w 42 tc przez cc ( brak akcji porodowej)
Dostał 9 pkt.. był zdrowym uśmiechniętym dzieckiem.
Rozwijał sie prawidłowo.. do momentu kiedy został zaszczepiony na odrę, różyczkę itd..
Nastąpił ogromny regres.. przestał chodzić, mówić... zamknoł sie w swoim świecie..
Dziś sie dowiedziałam od pielęgniarki która z wielką łaską udostępniła nam dane na temat tej szczepionki.
Była to szczepionka Priorix.. i chciałam się dowiedzieć czy w tej szczepionce są ilości rtęci.?
Ja wiem.. że większość ludzi czytając mój post pomyśli że jestem zdesperowaną matką dziecka autystycznego.. ale ja szukam pomocy. Pomocy dla mojego dziecka.. bo jeśli faktycznie winna jest szczepionka i jego organizm jest zatruty rtęcią to są szanse by Czarek nie był skazany no to na co teraz jest...
Wierze że znajdzie sie jakaś mama która mi odpowie na moje spędzające mi sen z powiek pytanie..
Pozdrawiam...

Dzastina, myslę, ze powinnaś to przeczytać: Nie szczepieniom. Ważne do poczytania.
Z listu się dowiesz, gdzie szukac pomocy dla synka.
 
Dziękuję dziewczyny za info.. jestem bardzo wdzięczna.
W zesłyszm miesiącu dostaliśmy wezwanie na szczepienie Olinka ale oczywiście nie pojechaliśmy... straszą sądem!!!
Mąż sie bardzo zdenerwował.. zobaczymy jak wszystko dalej sie potoczy..
 
Dzastina222 nie daj się zastraszyć. Tylko Ty możesz zawalczyć o swoje dzieci. Którego lekarza interesuje co się stanie z cudzym dzieckiem po szczepieniu?? Ważne, że On zrobił swoje, zaszczepił, odhaczył w rejestrze i spokojnie może wrócić do domu pooglądać Klan. A co zrobi dalej matka z chorym do końca życia dzieckiem??Kogo to obchodzi?? Niestety później zostajemy z tym same.
Wiem to bo moje dziecko zostało poszkodowane po szczepieniu. Już pierwsza szczepionka spowodowała to, że moje dziecko do końca życia będzie chore. Czy lekarza, które Je zaszczepił to obchodzi? Ależ skąd. Szczepić przecież trzeba. A że to co się stało akurat się zbiegło ze szczpieniem to zupełny przypadek przecież. Nie odnotowuje się powikłań więc dane przedstawiane przez sanepid są kompletnie nie obrazowe. W tej chwili moje dziecko ma odroczone wszelkie szczpienia i to jedyne szczęście w nieszczęściu. Współczuję mamom, które się muszą zmagać z sanepidami, sądami i bóg wie czym jeszcze. Sama oddałam sprawę do Prokuratury. Nie będę cicho. Solidaryzuję się z wszystkimi, którym nie jest obojętne zdrowie dzieci, którzy walczą o wolność wyboru i pełną informację na temat szczepień. Dlatego będę brać udział w pikiecie organizowanej przez członków i sympatyków Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Odbędzie się ona 21 kwietnia tego roku w Poznaniu, przy ul.Półwiejskiej przy pomniku Starego Marycha, o godzinie 12tej. Wszyskich chcących się przyłączyć do mnie i innych rodziców serdecznie zapraszam.
 
Do góry