reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babydream

My pieluch jeszcze nie używaliśmy z Rossmana, ale kosmetyki polecam nie tylko ze względu na cenę i jakość, ale też dlatego, że nie mają żadnych konserwantów ani innej chemii ! Co do słoiczków to jeszcze to przed nami, le nie chce mi się wierzyć że daliby tam zgniłe owoce :no::szok:
 
reklama
Mu używamy od jakiegoś czasu pieluch tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni, poza tym kupujemy jeszcze płatki kosmetyczne kwadratowe - są najlepsze do codziennej pielęgnacji maluszka:-)
 
Moje dziecko pieluchy przesikuje ( np. na noc tylko Pampersa zakładam, bo wszystkie inne przesika), chusteczki jak dla mnie za suche:no:

Za to słoiczki/kaszki/soczki polecam z czystym sumieniem:-) Kosmetyków nie próbowaliśmy;-)
 
dobra firma :)
skład kosmetyków po prostu super
pileuchy tez ok :)
deserki i obiadki mały chętnie zjada i nawet myślę ze duzo smaczniejsze niz innych firm
 
My proóbowaliśmy pieluchy Babydream, 2 rodzaje, i te ciut droższe były nawet fajne. MInus tylko, że dość sporo ich szło. Teraz jednak kupujemy Pampersa, bo jak są na promocji to można za dobrą cenę wyhaczyć i idzie ich duuużo mniej niż tamtych ;)
Używaliśmy też chusteczek nawilżanych(różowych), i bardzo je lubiłam. Jak kupiłam inne to faktycznie mogę stwierdzić, że nie ociekają płynem, ale bardzo suche też nie są. Generalnie bardzo je lubię :)
I jeszcze patyczki do uszu kupujemy rossmanowe, i największy jak dla mnie hit- podkłady Babydream do przewijania :) Super sprawa:)
Kosmetyków nie używamy, więc się nie wypowiem :)
 
reklama
Do góry