reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen dla niemowląt

Ewula_m

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2012
Postów
1 216
Miasto
Szczecin
Witam,
czy któraś z obecnych tu mam chodziła ze swoją pociechą na basen? Chciałabym się wybrać od września z synkiem (będzie miał wtedy skończone 4 miesiące). Najlepiej na SDS, ale mają tam kilka szkółek. Czy możecie jakąś polecić, z której jesteście zadowolone??

Pozdrawiam!
 
reklama
Chyba gdzieś na Topolowej w Mierzynie jest basen dla niemowląt, ale tam podobno trzeba kupić od razu karnet, tak mówiła mi koleżanka. Też chciałam małą zapisać ale córka mojej kuzynki na basenie nabawiła się choroby skóry, więc sobie darowałam takie rewelacje.
 
my chodzilismy w tamtym semestrze do Wodnego Hobby, polecam,sympatycznie, czysto, fajne zabawy, raczej od wrzesnia nadal bedziemy chodzic ale juz do starszej grupy
 
MamaMai - na Mierzyn trochę mam za daleko, zwłaszcza, że na SDS mam 10 minut spacerkiem (tyle co do garażu żeby autem gdzieś jechać ;-))

SweetMelonGirl - dzięki, mam numery do szkółek z SDS-u i zadzwonię do nich jakoś w tygodniu, bo pewnie zapisywać trzeba się wcześniej. Pamiętasz może jakie są ceny?
 
k8libby na SDS-ie jest oddzielny mały, płytki i ciepły basen właśnie z myślą o maluszkach. Więc jedynymi dorosłymi którzy tam wchodzą są rodzice trzymający swoje dzieciaczki.
 
Dokladnie,tam jest maly basenik tylko dla maluchow z rodzicami :)
Wiesz co do zapisow to traktuj to raczej luźniej, my się spinaliśmy a i tak wyszlo ze wcale nie trzeba bylo sie zapisywac czasowo, bo jeden rodzic sie zapisal drugi wypisal... miejsc bylo duzo az nadto, w semestrze wiosennym bylo po 2-3 dzieciaczki w grupie bo rodzice sie wykruszali raczej, nam tez doszlo obowiazkow to w kratke chodzilismy i moglismy odrobic zajecia bez problemu. Raz zadzwonilismy bo maly byl chory, ze chcemy sie dopisac do semetru zimowego i byly miejsca na spokojnie (a byly to 3zajecia semestralne) . Zazwyczaj zapisywalam sie z tygodniowym wyprzedzeniem bo dawalam sobie czas na przelew...i wydrukowanie przelewu(z wydrukiem idzie sie do nich na pierwsze zajecia)
Cenowo hmm... wiem ze za jedne zajecia jest 20zl, jak sie zaplaci za semestr z gory to ma sie w kieszeni 20-40zl zalezy od semestru i od dnia w jaki sie chodzi
my chodzilismy w soboty to chyba 280 za jesienny, 200 za zimowy, 240 za wiosenny jak dobrze kojarze
najlepiej zaplacic najpierw za jedne zajecia i isc zobaczyc jak dziecko reaguje, bo w grupie mielismy 3 rodzicow ktorzy zaplacili za semestr (nie wiem czy im zwrocono pieniazki czy nie..) i dziecko na 1 i na 2 zajeciach plakalo i nie chcialo byc i musieli zrezygnowac, u nas na poczatku byly fajerwerki ;) a juz w wiosennym zaczal grymasic i malo chodzilismy :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Co do SDS-u i basenu dla rodziców z dziećmi, to znajoma ostatnio ponoć tam bylą i pytała. Ma być czynny od 15 września. Pojedyncze wejście 25 zł. Przypuszczam, że to o ten włąśnie basen chodzi.
 
Tak, o ten basen chodzi, też tam byłam ostatnio i mam namiary na szkoły pływania. Może komuś się przyda:
Wodne hobby 698 663 747
Na fali 606 270 710, 608 489 190
Krzysztof Skuza 504 801 063
Żabka 501 199 450
Foczka 508 241 625
Józef Szczęch 662 236 759
Kuźnia Olimpijska 669 112 883
Wiosło 668 161 513

Mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłam z numerami.
 
reklama
Do góry