reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baseny , kapieliska w Krakowie

Witam.

Dla mieszkających w okolicy TESCO kapelana polecam basen w Skawinie na ul. Żwirki i Wigury. Basen nie jest duży ale można trafić na dni gdy będziemy sami, poza tym posiada fany brodzik idealny do nauki pływania dla malucha.

pozdrawiam !!
 
reklama
Poszukuję basenu z wodą ozonowaną w Krakowie, jak narazie udało mi się ustalić, że w parku wodnym są zajęcia dla niemowlaków ale niestety w beznadziejnych godzinach dla mnie. Może ktoś wie gdzie jeszcze oraganizują takie zajęcia w Krakowie.
 
z tego sie orientuje to na basenie na kurdwanowie jest prowadzona jakas szkola dla niemowlakow ale nie jestem pewna bo dawno tam bylam
 
Ja byłam kiedyś ze znajomymi i ich dzidzią, woda była chyba ozonowana. To było obok domu handlowego Herbewo, nie wiem dokładnie jak się to nazywa, ale wejście było przy przystanku, po lewej stronie od wejścia do Herbewa. znalazłam ENERGICA - Fitness Kraków, siłownia, basen, aqua aerobik, fitness klub może to jest to, ale ja tam byłam kilka lat temu, nie pamiętam już czy oni specjalnie zgłaszali że woda ma nie być chlorowana i płacili za to extra (nie zdziwiłabym się gdyby tak było...) ale możesz sprawdzić
 
w j&j sport w skotnikach jest basen ale nie jest ani chlorowany ani ozonowany chyba jest solankowy, wiem że swego czasu mieli zajęcia dla niemowlaków.
sprawdź jeszcze na kolnej basen bo tam mają też klub pływającego bobasa
 
reklama
Do góry