reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Becikowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez gosiaczek_ryki, 25 Lipiec 2006.

1. gosiaczek_ryki

gosiaczek_ryki Październikowa Mama'06 Początkująca(y)

Dziewczyny jak z tym becikowym? Jakie dokumenty trzeba złożyc i do jakiego urzędu. Pogubiłam się już w tym wszystkim? Co zrobic zeby dostac drugie becikowe ? Któras wie cos na ten temat ? Pomóżcie!

2. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

3. reklama
  4. Martus24

Martus24 New Member

niech mi ktos powie bo juz nerwa lapie ciagle jakis problem chca potwierdzenia z opieki lekarskiej dostana ale teraz sie okazuje ze nie mozna byc pod opieka prywatna:wściekła/y::wściekła/y::-( czy tak jest faktycznie?

5. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Martuś ale kto chce i do czego bo jakos nie kapuje :eek:??

Poleć forum